BlizzCon 2017: Blizzard získal Guinnessov svetový rekord za najväčšiu hernú diorámu

BlizzCon 2017: Blizzard získal Guinnessov svetový rekord za najväčšiu hernú diorámu

Najnovší trailer World of Warcraftu bol na Blizzcone privedený k životu.

Na tohtoročnom Blizzcone ste mali možnosť vidieť obrovskú diorámu znázorňujúcu epickú vojnu medzi Alianciou a Hordou. Táto bitka sa taktiež volá „Battle for Lordaeron,“ a ide o rekreáciu zaujímavého konfliktu z nového traileru na World of Warcraft: Battle for Azeroth.

V traileri vidíme, že Aliancia sa zhromaždila, aby sa pripravila na obliehanie ľudského hlavného mesta Lordaeronu, Undercity. Pod vedením mladého kráľa Anduina Wrynna chcú dosiahnuť pomstu za zradu Sylvanas, ktorá neskôr viedla k smrti ich bývalého kráľa.

Blizzard spravil rekreáciu tohto bojového prepadnutia s 10 000 malými modelmi bojovníkov oboch strán. Dokonca, keď sa pozorne pozeráte, môžete uvidieť aj modely ich vodcov. Ale naozaj pôsobivý fakt je, že každý jeden vojak Aliancie a Hordy je vlastne replikou postáv hráčov WoW, ktorí sa zúčastnili Blizzconu.

Účastníci pomocou Blizzcon aplikácie boli dokonca schopní lokalizovať svojich charakterov v tejto masívnej armáde. Ak ste to videli naživo, určite ste pochopili, že takýto kúsok umenia je hodný svetového rekordu. Tak sa aj stalo a Blizzardu bol na Blizzcone udelený Guinnessov svetový rekord za najväčšiu hernú diorámu.

 
Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk