E3 2018: Origin Access Premier vám dá prístup aj k tým najhorúcejším novinkám
Update

E3 2018: Origin Access Premier vám dá prístup aj k tým najhorúcejším novinkám

Origin Access Premier bude prémiová nadstavba na existujúcu Origin Access službu a ponúkne väčšiu ponuku hier.

Origin Access ponúka hráčom knižnicu veľa hier, ktoré EA vydalo, ako aj skorý prístup do tých najnovších titulov. Ten je ale časovo obmedzený a hráči si musia po uplynutí pár hodín, respektíve po oficiálnom vydaní, hru kúpiť. Predplatné členstva v službe stojí 3,99 na mesiac alebo 24,99 ročne.

Origin Access Premier posunie kvalitu služby ešte ďalej a bude sa môcť postaviť konkurenčným produktom abo Xbox Game Pass od Microsoftu. S Premier si totiž budete môcť zahrať všetky hry, ktoré EA vydalo na PC a bude jedno, či ide o 8 rokov starú hru alebo nový titul, ktorý vyšiel pred hodinou. Hráči sa tak s Origin Access Premier členstvom môžu tešiť na Battlefield V, Fifa 19, Nadden NFL 19 a Anthem. Všetky tieto nové tituly bude možné zahrať si cez Premier v malom predstihu pred oficálnym vydaním. Hry bude možné hrať tak dlho, ako budete mať aktívne členstvo v službe.

Popri hraní najnovších titulov bez obmedzení, prístupu do knižnice hier Vault budú mať členovia Premier aj 10% zľavu na všetky Origin Store nákupy, ako je tomu aj pri klasickom Origin Access.

UPDATE: Cena za Origin Access Premier bude 14,99€ mesačne alebo 99,99€ ročne a prihlásiť sa bude možné neskôr toto leto, kedy bude služba spustená.

Zdroj: E3 2018

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk