E3 2018: Na internete sa objavili leaknuté screeny z Just Cause 4 a Assassin's Creed Odyssey

E3 2018: Na internete sa objavili leaknuté screeny z Just Cause 4 a Assassin's Creed Odyssey

Hry vyzerajú skutočne pekne.

E3 2018 je v plnom prúde a novinky o hrách a všemožných ohláseniach nás bombardujú z každej strany. Niečo sa ale k nám dostane skôr, než by chceli samotní tvorcovia a to je aj prípad Just Cause 4 a Asssassin's Creed Odyssey.

Assassin's Creed Odyssey


Pri pohľade na prvé obrázky nás napadá jediná vec, Assassin's Creed Odyssey vyzerá ako Assassin's Creed Origins, ktorý je zasadený do gréckeho prostredia. Obzvlášť to platí pre obrázky zobrazujúce lode. Navyše, keď sa tak rozhliadame, užívateľské rozhranie vyzerá absolútne rovnako ako v predchádzajúcej časti a vracia sa aj starý známy orol. Skutočne ide o novú hru a nie len o DLC pre Origins?

Just Cause 4


Američan mexického pôvodu Rico Rodriguez sa vracia a s ním aj extrémna akcia zameraná na výbuchy a explózie. Séria Just Cause sa nikdy nebrala vážne a preto jej sandboxový štýl plný hrátok s fyzikou a rôznymi gadgetmi nikdy nepôsobil zvláštne a nemiestne. Oproti trojke sa štvrtý diel posunul graficky ohodne dopredu. Dúfame, že sa takto posunula aj hrateľnosť, ktorá v predchádzajúcich hrách po dlhšej dobe vždy začala vykazovať známky stereotypnosti. Keď ale vidíme opäť tie generické nepriateľské základne so zničiteľnými objektami zvýraznené červenou farbou, začíname mať mierne obavy.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk