E3 2018: Fallout 76 bude štyrikrát väčší ako Fallout 4, pozrite si prvé gameplay zábery

E3 2018: Fallout 76 bude štyrikrát väčší ako Fallout 4, pozrite si prvé gameplay zábery

Microsoft na svojej konferencii v Los Angeles potešil – a prekvapil – fanúšikov novým trailerom na Fallout 76, ktorý neuviedol nikto iný ako Todd Howard zo štúdia Bethesda.

Nové informácie o Falloute 76 na konferencii Microsoftu asi čakal málokto, keďže Bethesda sama má o tretej hodine ráno nášho času vlastnú konferenciu, kde sa predpokladalo, že zaznejú prvé konkrétnejšie informácie.

Please, stand by

Fallout 76, zbrusu nový titul z univerza postapokalyptickej série Fallout, prišiel nedávno ako blesk z čistého neba. Nikto jeho ohlásenie neočakával a keď sa tak stalo, väčšina špekulácií hovorila o prvom online Falloute vôbec – čo väčšinu fanúšikov nepotešilo. Súdiac podľa nových záberov z E3 2018, báli sa zbytočne.

Aj keď o integrácii online elementov reč nebola, nový Fallout 76 bude s najväčšou pravdepodobnosťou podobnou hrou, a to aj vizuálne, ako Fallout 4. Orientácia na budovanie dedín a miest je očividná, takže tento počiatočný predpoklad hráčov sa naplnil, rovnako ako aj ten, že Fallout 76 bude zasadený do postapokalyptickej Západnej Virgínie v USA.

Najväčšiu senzáciu vzbudili dve nové informácie, ktoré zazneli ešte pred trailerom: Fallout 76 bude prequelom ku všetkým doterajším Falloutom, aspoň teda pokiaľ ide o časové zasadenie. Hra bude podľa Howarda masívna, asi štyrikrát väčšia ako Fallout 4 – pôjde teda o doteraz najrozľahlejší svet vytvorený Bethesdou.

Hru si budeme môcť predobjednať už o pár dní, 15. júna 2018. Dátum vydania ohlásený nebol, ale je veľmi pravdepodobné, že ho už o niekoľko hodín ohlási Bethesda v rámci svojej „étrojkovej“ šou.

Xbox hráči si dovtedy môžu skrátiť čakanie hraním Falloutu 4, ktorý pribudne do programu Xbox Game Pass.

Zdroj: Gamesite.sk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk