Battlefield V: Chapter 5 nás zavedie na ikonické miesta Pacifiku, vrátane Iwó-džima
E3

Battlefield V: Chapter 5 nás zavedie na ikonické miesta Pacifiku, vrátane Iwó-džima

V for Victory!

Počas EA Play došla reč aj na Battlefield V a nový obsah, ktorý už netrpezlivo čaká byť vydaný. Veľké otvorené mapy s rozsiahlym poľom pôsobnosti, na ktorých budeme bojovať puškami, pištoľmi, granátami, využívať vozidlá, tanky alebo aj lietadlá, aby sme ovládli vzdušný priestor. Jednoducho Battlefield ako má byť.

Najprv tu máme grécku mapu Marita v Chapter 4, ktorá bude typická hektickými vertikálnymi súbojmi vychádzajúcimi z rôznych možných ponúkaných pozícii. Či už to bude interiér domov, veže, skalné previsy a podobne. Mapa bude zameraná na boj pechoty proti pechote a príde budúci mesiac ako bezplatný prídavok. Ešte predtým, koncom tohto mesiaca, vyjde púštna mapa Al Sundan. Konkrétne dnes dôjde taktiež k pridaniu Battlefield V do EA Access Origin Access Vault na PC, pričom PS4 dostane hru do EA Access budúci mesiac.

Viac informácií o Chapter 4 si môžete prečítať v Dominikovom článku spred dvoch dní.

V jeseni pribudne Chapter V, ktorá nás zavedie do Pacifiku a prinesie hneď tri veľké mapy, ktoré boli vytvorené s detailom pre presnosť v porovnaní s reálnymi predobrazmi. Čakajte klasické Battlefield mapy, ku ktorým sa pridajú aj nové vozidlá vrátane člnov.

To všetko príde na PS4, XONE a PC.

Zdroj: E3 2019

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk