Bethesda nechcela pridať NPC postavy do Fallout 76, no fanúšikovia ich presvedčili
E3

Bethesda nechcela pridať NPC postavy do Fallout 76, no fanúšikovia ich presvedčili

Dočká sa Fallout 76 znovuzrodenia?

Vydanie Falloutu 76 sprevádzala jedna kontroverzia za druhou. Odhliadnuc od pochybných kvalít hry samotnej zlyhávala Bethesda na každom jednom fronte a zdalo sa, že problémy hry Fallout 76 nakoniec zabijú. Zdá sa však, že Bethesda plánuje pokračovať v podpore hry a už tento rok prináša veľké vylepšenia.

A hlavne konečne pridá NPC postavy. Štandard RPG hier sa vo Falloute 76 nenachádzal, pretože Bethesda rozhodla, že hráči si budú vytvárať príbeh navzájom. S tým je spojená aj absencia kvalitných možností v rozhovoroch, čo bolo taktiež štandardom vo Fallout hrách. Aj to prispelo k negatívnemu prijatiu hry.

Vedúci vývoja Jeff Gardiner je však nadšený, že NPC postavy sa do hry vracajú aj keď ich návrat nebol plánovaný: „Počas vývoja sme sa rozhodli, že hráči budú NPC postavami. No po reakciách fanúšikov vydaní hry sme sa rozhodli, že do hry pridáme klasické NPC postavy.“

„Z hry sme však počas vývoja odstránili kameru pri rozhovore a taktiež aj systém rozhovorov a to sme museli nahradiť tak, aby bolo do úvahy brané to, že rozhovorov sa môže zúčastňovať viacero hráčov. Museli sme tak vyvinúť novú technológiu, aby to fungovalo.“

NPC postavy pribudnú do Fallout 76 vo forme Wastelanders updatu, ktorý príde na jeseň. Okrem toho príde do hry aj Battle Royale mód pre 52 hráčov s názvom Nuclear Winter.

Zdroj: PCGamesN

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk