Ako budú vyzerať tohtoročné Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch?

Ako budú vyzerať tohtoročné Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch?

Už o pár dní sa začína nová éra herných turnajov na Slovensku. Podujatie Orange Majstrovstvá Slovenskej republiky v elektronických športoch posúva ešport v našej krajine na nový level.

Už 9.-11.10. 2020 si svoje sily zmeraju vybrané tímy a hráči, ktorí postúpia do finále z online kvalifikácií a zabojujú o prizepool 7350€.
Bezplatnú registráciu a viac informácií nájdete tu.  

Termíny kvalifikačných kôl:

  • MALL.sk CS:GO - 25.9. - 26.9. - 3.10.
  • Lenovo Legion League of Legends - 26.9. - 27.9. - 3.10. - 4.10.
  • VÚB banka Hearthstone - 26.9. - 3.10.
  • Fortuna FIFA 20 - 26.9. - 27.9. - 3.10

Po prvýkrát si diváci a fanúšikovia elektronického športu užijú čisto progamingové podujatie, ktoré na Slovensku dlhodobo chýbalo. Najlepší hráči a tímy domácej scény dostanú možnosť súperiť o titul Majstra Slovenska v hrách CS:GO, FIFA 20, Hearthstone, a League of Legends v nitrianskom Agrokomplexe, kam sa toto prestížne herné podujatie presúva.

Na postupujúcich hráčov čakajú jedinečné nové priestory agrokomplexu, úplne nové herné štúdiá, z ktorých budú prebiehať live komentované vysielania majstrovských zápasov. Vzhľadom na aktuálnu situáciu na Slovensku bude podujatie prebiehať s obmedzeným prístupom verejnosti. Diváci a fanúšikovia ešportu však neobídu z krátka. Celý priebeh turnaja bude vysielaný prostredníctvom streamovacích služieb Twitch a Facebook. Napínavé herné zápasy si budete môcť pozrieť aj z pohodlia domova na TV vďaka televíznej stanici Orange Sport.

Online diváci sa okrem prenosu zápasov môžu tešiť na zaujímavé rozhovory s hráčmi, predstavenia noviniek z herného a technologického sveta, live vstupy z miesta podujatia a veľké množstvo súťaží, ktoré prinášajú partneri podujatia.

Počas MSR sa môžete nielen zabaviť sledovaním zápasov, ale aj bez rizika staviť na víťaza turnaja na ifortuna.sk. Môžete si tak aj finančne polepšiť a ukázať svoju znalosť našej ešportovej scény.

Pre viac informácií sledujte oficiálnu udalosť na FB. Nenechajte si ujsť začiatok novej éry ešportu na Slovensku a sledujte skvelé výkony našich hráčov na Orange Majstrovstvách Slovenskej republiky v elektronických športoch už 9-11. októbra 2020.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk