Cooler Master predstavuje technologické inovácie v oblasti herného segmentu

Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, predstavuje na veľtrhu Computex rad inovatívnych technologických riešení pre moderný životný štýl. S maximálnym odhodlaním posunúť značku a skúsenosť zákazníkov na novú úroveň je Cooler Master pripravený vyvolať revolúciu v technologickom prostredí.

 

ASUS na veľtrhu Computex 2023 vystavuje inovatívne produkty

ASUS oznámil, že na veľtrhu Computex 2023 vystavuje neuveriteľné inovácie, ako sú nové monitory, notebooky a ďalšie vzrušujúce novinky, a takisto prezentuje výnimočné úspechy v oblasti udržateľnosti. Návštevníci si môžu vyskúšať novinky v stánkoch značiek ASUS a Republic of Gamers (ROG) – od spotrebiteľských cez firemné až po zariadenia so zameraním na zdravotnú starostlivosť.

 

SteelSeries uvádza nový multiplatformný headset Arctis Nova 4

Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných a športových periférií, rozširuje oceňovaný rad headsetov o nový cenovo dostupný model Arctis Nova 4. Bezdrôtový headset je ponúkaný vo variantoch pre PC, Xbox aj PlayStation s možnosťou pripojenia ďalších platforiem typu Mac, Switch či mobilných zariadení.

 

Spoločnosť Logitech prináša MX Keys S Combo

Spoločnosť Logitech predstavuje MX Keys S Combo, MX Keys S a MX Anywhere 3S, najnovšie prírastky do prémiového radu Master navrhnuté pre náročných používateľov, ako sú softvéroví vývojári a kreatívni profesionáli. S pridanou funkciou Smart Actions v aplikácii Logi Options+ a novými produktmi – súpravou MX Keys S Combo, vylepšenou klávesnicou MX Keys S a myšou MX Anywhere 3S – dosiahnete ľahšie duševný stav nazývaný „flow“, kedy sa budete cítiť maximálne produktívni.

 

Spoločnosť Acer predstavila svoj prvý ekologický Wi-Fi 6E Mesh router

Spoločnosť Acer včera predstavila sieťový router Acer Connect Vero W6m, svoj prvý ekologický router Wi-Fi 6E, ktorý vo svojom šasi využíva recyklované materiály (PCR) a je vybavený úsporným režimom na efektívne využívanie energie. Router je poháňaný štvorjadrovým procesorom s taktom 2 GHz a obsahuje súbor vylepšených funkcií pre pripojenie, pokrytie a zabezpečenie, vrátane možnosti trojpásmového pripojenia Wi-Fi 6E AXE7800.

 

Spoločnosť Logitech uvádza riešenie rezervácie stolov

Spoločnosť Logitech zaviedla službu rezervácie pracovných stolov, ktorá zamestnancom prináša lepšie skúsenosti s hotdeskingom a väčšie možnosti správy zdieľaných pracovísk na viacerých miestach. Služba funguje na platforme Logi Dock Flex – plne vybavenej spravovateľnej dockovacej stanici vytvorenej pre zdieľané pracoviská vo flexibilných pracovných prostrediach.

 

Acer rozširuje svoje prémiové herné portfólio o nový Predator Triton 16

Spoločnosť Acer dnes predstavila nový herný notebook Predator Triton 16 (PT16-51), najnovší prírastok do svojho výkonného herného radu. Tento notebook pre hranie hier i prácu je vybavený najnovšími procesormi Intel Core 13. generácie, grafickým procesorom NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop a až 32 GB operačnej pamäte DDR5 spolu s množstvom funkcií, ktoré nadchnú každý typ hráča.

 

Logitech Rally Bar Huddle prináša lepšie podmienky pre videokonferencie

Spoločnosť Logitech predstavuje Rally Bar Huddle - špičkové videokonferenčné zariadenie typu „všetko v jednom“ pre malé konferenčné miestnosti. Rally Bar Huddle je navrhnuté tak, aby poskytovalo všetkým pracovníkom rovnocenné podmienky účasti na videokonferenčnom stretnutí (equitable meeting) bez ohľadu na to, či sa zúčastňujú na diaľku alebo sú prítomní priamo v miestnosti.

 

Logitech G predstavuje hráčsky headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED

Logitech G predstavuje bezkonkurenčný e-športový bezdrôtový headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset. Nový headset PRO X 2, navrhnutý a testovaný najlepšími e-športovcami, používa úplne nové revolučné akustické meniče PRO-G GRAPHENE, ktoré z neho robia ultimátny zdroj herného zvuku a nevyhnutný doplnok pre najnáročnejších a najsúťaživejších hráčov.

 

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100

Spoločnosť Canon Europe dnes predstavila bezzrkadlovku EOS R100, šitú na mieru všetkým, ktorí chcú zaznamenať kvalitný čas strávený s rodinou a priateľmi. Je to ideálny prístroj na zachytenie unikátnych príležitostí a spomienok. Vďaka snímaču APS-C s rozlíšením 24,1 megapixela a Dual Pixel CMOS AF v kompaktnom a ľahkom tele, ponúka EOS R100 ohromujúcu a ľahko dosiahnuteľnú kvalitu obrazu, ideálnu pre fotografovanie na cestách. Spoločne s Canon EOS R100 je na trh uvedený najmenší a najľahší RF objektív – RF 28mm F2.8 STM, a tiež nový kábel na pripojenie príslušenstva mimo pätice fotoaparátu OC-E4A.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk