Acer na next@acer odhalil produkty "späť do školy" pre 2016

Acer na next@acer odhalil produkty "späť do školy" pre 2016

 

Acer na tlačovej konferencii next@acer v New Yorku predstavil svoj sortiment produktov "späť do školy" pre rok 2016.

Rozšírenie svojej hernej série Predator, nové notebooky pre spotrebiteľov vrátane zariadení 2 v 1 a konvertibilných notebookov, portfólia produktov pre firmy, Chromebookov a ďalších produktov pre sezónu "späť do školy".

Inovácia v zariadeniach 2 v 1 a v ultratenkých aj konvertibilných notebookoch

Switch Alpha 12 pozdvihuje populárne zariadenie 2 v 1 od Aceru na novú úroveň inovácie vďaka technológii chladenia kvapalinou, ktorá umožňuje tichý a spoľahlivý chod v ultratenkom prevedení. Rad S ultratenkých notebookov teraz ponúka najlepšie splynutie výkonu a atraktívne ceny, a to s novým Aspire S 13. Acer tiež predstavil najtenší 15,6 "konvertibilný 360 ° notebook Aspire R 15.

Prírastky do hernej línie Predator

Novo do hernej línie Predator od Aceru pribudne notebook Predator 17 X a stolný počítač Predator G1. Tieto herné počítače sú pripravené na virtuálnu realitu (VR) od štyroch hlavných dodávateľov: Oculus, HTC Vive, OSVR a StarVR. Inovácie: vlastný trojventilátorový chladiaci systém v notebooku Predator 17 X s desktopovými komponentami.

Expanzia naprieč celým portfóliom firemných produktov

Acer predstavil svoje nové portfólio firemných produktov od notebookov, stolových počítačov až po monitory. Patrí do neho aj 15,6" TravelMate P658, najnovší prírastok do rodiny firemných notebookov P6. Je vybavený multipásmovou bezdrôtovou technológiou 802.11ad od spoločnosti Qualcomm Atheros s rýchlosťami až 4,6 Gb/s. Vďaka tomu dokáže nahradiť kabeláž a bezdrôtovo prepojiť notebook s monitorom, sietí a ďalšími porty, a to prostredníctvom doku Acer ProDock Wireless.

Rad firemných stolových počítačov Veriton N sa dočkal prírastkov v podobe nových modelov N6640G a N4640G, ktoré spájajú flexibilitu, zabezpečenie a správu v kompaktnej skrini s objemom 1 liter. Sú tiež vďaka modulárnej konštrukcii rozšíriteľné, a to o grafickú kartu, optickú mechaniku a ďalšie porty. Pracujú po boku nových firemných monitorov Acer BE0, ktoré sa môžu pochváliť konštrukciou ZeroFrame s úzkym rámikom na všetkých štyroch stranách displeja.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk