Lenovo uvádza nové herné desktopy Legion

Lenovo uvádza nové herné desktopy Legion

 

Lenovo na Gamescom 2017 predstavilo herné počítače Legion Y920, Y720, Y520 a herný monitor Lenovo Legion Y25f

Spoločnosť Lenovo na Gamescom 2017 uviedla do rodiny Lenovo Legion štyri nové výkonné kúsky - tri počítače so systémom Windows 10 s podporou VR, Lenovo Legion Y920, Y720 a Y520 a nový herný monitor Lenovo Legion Y25f.

Lenovo Legion Y920 Tower: Úroveň (Ťažká)

Lenovo Legion Y920 Tower s podporou virtuálnej reality bol navrhnutý pre najvášnivejších PC hráčov. Tento skvele vybavený stroj beží na systéme Windows 10 a ukrýva v sebe štvorjadrové procesory Intel Core i7-7700K. Počítač je vybavený grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1080 8GB, ktorá patrí medzi tie najlepšie karty na trhu. Ponúka výnimočné vizuály ako dôkaz toho, že stroj v budúcnosti zvládne aj pokračovanie dnešných herných titulov. Ešte lepšie je, že Lenovo Legion Y920 disponuje voliteľnou a pretaktovateľnou 32GB 2800MHz DDR4 pamäťou Corsair Vengeance LPX a voliteľným integrovaným vodným chladením Asetek na pretaktovanie vášho procesora. To pomáha zvýšiť stabilitu frekvencie snímok, plynulejšie hranie a menší hluk, takže si môžete zahrať s istotou a bez kompromisov.

Pretaktovateľná pamäť RAM

Naša herná komunita nám prezradila, že chce stroj, ktorý je rýchly a výkonný. To je dôvod, prečo používame pretaktovateľnú pamäť spoločnosti CORSAIR, aby sme z vášho Lenovo Legion Y920 Tower získali najlepší výkon - pre rýchlejšiu reakciu systému a vyššiu prenosovú kapacitu pamäte, a aby sme maximalizovali výkon v hre. Tiež chápeme, že chcete pracovať s najnáročnejšími dostupnými programami, aby ste vytvorili a zdieľali vlastný obsah, čo je presne to, čo pretaktovateľná pamäť umožňuje. Či už hráte najnovšie hry, streamujete hru na internet alebo vytvárate sofistikovanú skladačku, nový Lenovo Legion Y920 Tower s voliteľnou pretaktovateľnou DDR4 pamäťou CORSAIR VENGEANCE LPX vás nesklame.

Lenovo Legion Y920 Tower je prvým produktom našej spolupráce s firmou CORSAIR, ale partnerstvo tu zďaleka nekončí. Sme nadšení, že sa neskôr budeme môcť podeliť o viac informácii, pretože toto partnerstvo ďalej podporuje náš záväzok prinášať silné herné zážitky najvášnivejším hráčom. Lenovo Legion Y920 Tower s voliteľnou pretaktovateľnou DDR4 pamäťou CORSAIR VENGEANCE LPX bude na Slovensku dostupný začiatkom novembra 2017 od 1749 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Lenovo a Asetek prinášajú Lenovo Legion Y920 Tower s vodným chladením

Hra sa stupňuje, počítač zostáva chladným

Vieme, že rýchlosť a vysoký výkon sú najdôležitejšími faktormi, o ktoré sa hráči zaujímajú. Pretaktovanie vášho herného počítača vám môže dať taktickú výhodu presne v tom zlomku sekundy, ktorá rozhoduje o víťazstve alebo prehre. Preto sme v Lenovo Legion Y920 Tower skombinovali to najlepšie z oboch svetov – pretaktovanie a voliteľné integrované vodné chladenie Asetek. Teraz si môžete pretaktovať váš procesor pre lepšiu grafiku, zvýšiť si stabilitu snímkovej frekvencie pre plynulejšiu hru, znížiť hluk a stres matičnej dosky a zvýšiť spoľahlivosť komponentov počítača.

Ako to funguje

Po mechanickej stránke môžeme vodné chladenie Asetek prirovnať k chladiču v aute. Tekutina odvádza teplo z priestoru a prepravuje ho do výmenníka tepla. Tradičné kvapalné chladenie bolo komplexnou technológiou, ktorá bola zavedená do praxe s kvapalinami, hadičkami a blokmi, čo spôsobovalo problémy s údržbou. Uzavretý okruh chladiča, vynález spoločnosti Asetek, zabezpečuje, že chladenie je spoľahlivé a bez vplyvu na výkon. To vedie k vyššiemu výkonu chladenia CPU, lepšej akustickej účinnosti a dodatočnej ochrane komponentov vášho Lenovo Legion Y920 Tower pre najnáročnejšie hranie.

Skvelá spolupráca

Lenovo Legion Y920 Tower s vodným chladením je prvým produktom, ktorý prinášame na trh s technológiou Asetek. Je to ďalší krok v našom úsilí priniesť hráčom vysoký výkon a plnohodnotný zážitok z herného počítača - prostredníctvom spolupráce s hráčmi a partnermi z priemyslu. Na Slovensku bude Lenovo Legion Y920 Tower s voliteľným integrovaným vodným chladením dostupný začiatkom novembra 2017 od 1 799 EUR s DPH.

Lenovo Legion Y720 Tower: Úroveň (Stredná)

Lenovo Legion Y720 Tower je tiež pripravený na virtuálnu realitu a mainstreamovým hráčom poskytuje spoľahlivý výkon. Poháňaný je systémom Windows 10 a procesorom Intel Core i7-7700 7. generácie, s voliteľnou 16GB pamäťou Intel Optane pre rýchlu reakciu systému a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1070 s kapacitou 8GB. Lenovo Legion Y720 Tower tak ponúka dostatok výpočtového a grafického výkonu pre hranie najnáročnejších titulov.

Lenovo Legion Y520 Tower: Úroveň (Ľahká)

Pre konzolových hráčov, ktorí sa chcú ponoriť do rozsiahleho sveta herných počítačov vytvorilo Lenovo herný počítač Legion Y520 Tower s podporou virtuálnej reality. Táto platforma prináša potrebnú grafiku a rýchlosť, čím sa stáva vynikajúcim vstupom do herných počítačov. To všetko prichádza až s podporou NVIDIA GeForce GTX 1060 a podporou procesorov Intel Core i7-7700. Používatelia si tiež môžu stroj ľahko upgradovať a meniť v ňom komponenty, čo robí z Lenovo Legion Y520 Tower úžasný počítač na úvod vášho zážitku s PC gamingom.

Herný monitor Lenovo Legion Y25f: Úroveň (Bonus)

Herný monitor Lenovo Legion Y25f prináša neuveriteľné detaily v obľúbených hrách na 24-palcovom displeji s rozlíšením Full HD a s obnovovacou frekvenciou 144Hz pre ostrý obraz. Vďaka podpore HDR, jasu na úrovni 400 nitov a takmer bezrámčekovému displeju je obraz extra žiarivý. V hre sa počíta každá snímka a herný monitor Lenovo Legion Y25f má neuveriteľne rýchlu odozvu na úrovni 1ms, vďaka čomu hráči zažívajú takmer žiadne oneskorenie. Z hľadiska prispôsobiteľnosti možno na Lenovo Legion Y25f upravovať výšku aj uhol náklonu a prináša aj praktický záves na slúchadlá.

Cena a dostupnosť

  • Lenovo Legion Y920 Tower s voliteľnou pretaktovateľnou DDR4 pamäťou CORSAIR VENGEANCE LPX bude na Slovensku dostupný začiatkom novembra 2017 od 1749€ s DPH.
  • Lenovo Legion Y720 Tower bude na Slovensku k dispozícii od októbra od 1029€ s DPH.
  • Lenovo Legion Y520 Tower je na Slovensku k dispozícii od 885€ vrátane DPH.
Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk