SAPPHIRE predstavuje limitované edície kariet NITRO+ Radeon RX Vega 64 a Vega 56

SAPPHIRE predstavuje limitované edície kariet NITRO+ Radeon RX Vega 64 a Vega 56

 

Sapphire Technology uvádza nový pár vysoko očakávaných grafických kariet zo série Nitro Gaming. SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX Vega 64 a Vega 56 Limited Edition karty prinášajú to najlepšie z architektúry Vega s továrenským pretaktovaním a vlastným pokročilým chladením.

NITRO+ RX Vega 64 je vybavená 4096 stream procesormi s boost taktom 1611 MHz a NITRO+ RX Vega 56 3584 stream procesormi s boost taktom 1572 MHz. Oba modely sú vybavené 8GB druhej generácie pamäte HBM, ktorá je taktovaná na 945 MHz - 1890 MHz (Vega 64) a na 800 MHz - 1800 MHz (Vega 56). S týmito taktami ponúkajú karty až o 7% lepší framerate v porovnaní s referenčnými modelmi. Ak je to potrebné, môžu byť oba modely ľahko prepnuté na druhý BIOS na energeticky úsporné nastavenie na bočnej strane kariet.

Na mieru vytvorené chladenie s inovatívnou technológiou parnej komory spolu so šiestimi poniklovanými teplovodivími trubicami udrží prevádzkové teploty pod 70°C. Robustné VRM chladenie je zabezpečené separátnym modulom s dvoma teplovodivími trubicami. Teplo je rozptýlené troma efektívnymi ventilátormi - dvoma väčšími na bokoch a jedným menším v strede.

Ventiátory disponujú dvojitými guľôčkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť a technológiou Sapphire Quick Connect 2 pre ich pohodlnú výmenu alebo servis. V predvolenom nastavení sa spustia pri teplote 56°C.

Systém Nitro Glow bol v týchto modeloch výrazne rozšírený a vylepšený dvomi podsvietenými akrylátovými prvkami okolo ľavého a pravého ventilátora. Spolu so Sapphire logom sú vybavené RGB ledkami a sú prispôsobiteľné v nadchádzajúcej verzii softvéru Sapphire TriXX.

Zdroj: Sapphire

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk