Spoločnosť Acer rozširuje rad 10" tabletov Iconia Tab

Spoločnosť Acer predstavila najnovšie produkty radu tabletov Iconia Tab, Acer Iconia Tab P10 a Acer Iconia Tab M10. Oba tablety majú veľké displeje a sú navrhnuté s ohľadom na zábavu. Tieto cenovo dostupné tablety s operačným systémom Android 12 určené pre rodinných užívateľov a študentov, sú napchaté funkciami. Umožňujú všetkým členom rodiny sledovať videá, nech sú kdekoľvek, robiť a ukladať fotografie vo vysokom rozlíšení a ľahko hrať hry.

 

HONOR vylepšuje prepojenie zariadení v jednom ekosystéme vďaka najnovšiemu updatu HONOR MagicOS 7.1

Vlajkový mobilný telefón HONOR Magic4 Pro má k dispozícii najnovšiu aktualizáciu systému HONOR MagicOS 7.1. Ďalšie modely smartfónov HONOR dostanú update postupne v priebehu 2. štvrťroka 2023. Najnovšia verzia systému HONOR MagicOS 7.1 podporuje bezproblémové prepojenie a spoluprácu medzi viacerými systémami, zariadeniami a ekosystémami.

 

Spoločnosť POCO ohromuje najnovšími vlajkami radu F

Počas uplynulých piatich rokov spoločnosť POCO skúmala hranice technológií, aby pochopila, vyvinula a poskytla to, čo fanúšikovia chcú. Výsledkom pokračujúceho skúmania a neustáleho zdokonaľovania vlajkového radu POCO sú dve novinky s brilantným dizajnom, ktoré majú otvoriť dvere do sveta možností.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk