Acer na veľtrhu IFA odhaľuje nové rady smartphonov s Androidom

Acer na veľtrhu IFA odhaľuje nové rady smartphonov s Androidom

 

Spoločnosť Acer dnes predstavila celkom šesť nových smatphone Liquid; tri so systémom Android 5.1. Telefóny sa môžu pochváliť elegantne zakrivenou konštrukciou s modernizovanou prednou kamerou, širokouhlým objektívom a vylepšeným zvukom.


Všetky dnes predstavené smartphony majú niekoľko funkcií, ktoré zlepšujú celkové potešenie z technológie v rukách používateľov, či už ide o sledovanie filmov, fotení autoportrétov alebo počúvanie hudby. Nechýbajú ani inovácie, ako je Acer BluelightShield, ktorý reguluje množstvo modrého svetla z obrazovky, ktorému sú oči užívateľov vystavené alebo funkcie DTS Studio Sound prinášajúci vysoko kvalitný zvuk pre hudbu a filmy. Fanúšikov fotenie zase poteší nastavenie expozície a zaostrenie na získanie čistých a jasných snímok, rovnako ako fotografický režim Bright Magic, ktorý zabezpečí, že bude autoportrét zhotovený za najlepších svetelných podmienok.

Ostatné užívateľské funkcie zahŕňajú užívateľské rozhranie Acer QuickMode, ktoré poskytuje tri prispôsobiteľné možnosti rozvrhnutia navrhnuté pre špecifické skupiny užívateľov - Štandardný režim (Standard Mode) pre tých, ktorí sú oboznámení so smartphonmi; jednoduchý režim (Easy Mode) pre tých, ktorí sa s nimi ešte len učia; a základný režim (Basic Mode), ktorý ponúka celý rad ochranných prvkov pre deti. K tomuto základnému režimu ponúkajú telefóny ešte Kids Center, chránené prostredie s rodičovskou kontrolou. Pre pomoc ľuďom získať z funkcií, ktoré smartphony prinášajú čo najviac, tu je Acer Aid Kit - sada troch nástrojov, ktoré monitorujú výkon telefónu, riadia výdrž batérie a spúšťa centrum zálohovanie a obnovenie.

"Používatelia dnes používajú chytré telefóny na všetkých úrovniach ako zariadenie pre zábavu a digitálny obsah." Poznamenal ST Liew, prezident divízie Smart Products Business Group spoločnosti Acer. "Zamerali sme sa na to, aby sme u našich nových modelov tieto atribúty priniesli do popredia. Vďaka vylepšenému zvuku, kamere a funkciám alebo ľahko ovládateľnému rozhraní od Aceru sú tieto modely ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá svoj prvý smartphone alebo chce vykonať upgrade zo základného modelu pre vynikajúci zážitok z multimédií. "

  • Acer predstavil tri nové smartphony bežiace na platforme Android
  • Modely Liquid Z630 / 530 majú elegantný zakrivenú konštrukciu s modernizovanou prednou kamerou, širokouhlým objektívom a lepším zvukom
  • Všetky nové smartphony¹ sa môžu pochváliť inováciami, ako je Acer BluelightShield ™ ² regulujúci množstvo modrého svetla z obrazovky, ktorému sú oči užívateľov vystavené alebo funkcie DTS Studio Sound ™ ² prinášajúci vysoko kvalitný zvuk pre hudbu a filmy
  • Nové modely poteší fanúšikov fotenie - umožňujú nezávislé nastavenie expozície a zaostrenie na získanie čistých a jasných snímok, rovnako ako fotografický režim Bright Magic¹, ktorý zabezpečí, že bude autoportrét zhotovený za najlepších svetelných podmienok


Liquid Z630 - Veľký výkonom i rozmery

5,5 "model Z630 (rozmery 156,3 × 77,5 × 8,9 mm) je osadený 64-bitovým štvorjadrovým procesorom MediaTek MT6735 s taktom 1,3 GHz a využíva operačný systém Android 5.1. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú vytvárať , zdieľať a vychutnávať si digitálny obsah na cestách, čo umožňuje aj 2 GB pamäte RAM a vnútorné úložisko s kapacitou 16 GB. To završuje 4000mAh batéria, ktorá zaisťuje dlho trvajúci výkon po každom nabití. Okrem HD displeja s technológiami Zero Air Gap a IPS sa tento telefón môže pochváliť aj prednou 8 Mpx širokouhlou kamerou schopnou nahrávať video s rozlíšením 1080p, rovnako ako zadným 8 Mpx fotoaparátom s automatickým zaostrovaním, ktorý tiež dokáže nahrávať 1080p videá. Vynikajúcu konektivitu zaisťuje rozhranie LTE 4. kategórie, WiFi 802.11 b / g / ns Bluetooth 4.0 + LE.

Inovované používateľské rozhranie Acer Liquid UI bolo navrhnuté tak, aby bolo užívateľsky prívetivejšie viac, ako kedykoľvek predtým. Kľúčové aplikácie boli navrhnuté ako "plávajúce", aby zabrali iba časť obrazovky, takže používatelia uvidia a budú môcť aj pracovať s plochou, ktorá sa nachádza pod aplikácií. Táto funkcia je k dispozícii pre mapy, prehliadač, poznámky, kalendár a ďalšie aplikácie spoločne s plávajúcim oknom "volanie", kedy sa prichádzajúci hovor zobrazí v miniokne a užívateľ má možnosť vybrať si, či hovor prijme alebo odpovie prostredníctvom SMS, bez toho, aby úplne prerušil aktuálnu reláciu.

Model Z630 je tiež vybavený funkciou AcerEXTEND, vďaka ktorej sa bezdrôtovo pripojí ku kompatibilnému notebooku či počítaču a umožní zobrazenie domovskej obrazovky telefónu v boxe emulátora v počítači. Nechýbajú potom ani funkcie, ako je zdieľanie dokumentu, zobrazenie na celej obrazovke, organizácia pretiahnutím, posielanie správ, písanie, zjednodušená správa súborov a prepínanie z osobného do pracovného režimu za použitia rovnakého zariadenia.

Acer bude tiež ponúkať model Liquid Z630S osadený osemjadrovým procesorom, s 3 GB pamäte RAM a 32GB vnútorným úložiskom.

Liquid Z530 - Dokonalý smartphone na autoportréty

5 "model Z530 (rozmery 144 × 70,3 × 8,9 mm) je tiež osadený 64-bitovým štvorjadrovým procesorom MediaTek MT6735 a využíva operačný systém Android 5.1. Ide o inteligentné zariadenie určené pre tých, ktorí milujú autoportréty. Osobitná pozornosť bola venovaná ostrému displeju a kvalite obrázkov. Poskytne 1 GB alebo 2 GB pamäte RAM a 8GB alebo 16GB vnútornej úložiska, displej s živými farbami a 84 ° prednou širokouhlou 8 Mpx kameru pre zhotovovanie autoportrétov.

Nechýba ani LTE 4. kategórie, WiFi 802.11 b / g / n alebo Bluetooth 4.0 EDR; ovládanie Acer QuickTouch a ergonomický dizajn, to všetko prispieva k tomu, že ide o skutočne optimalizovaný telefón na sociálne siete.

Tento telefón so systémom Android 5.1 je vybavený HD IPS displejom s technológiou Zero Air Gap, čo zaisťuje jasné vykreslenie farieb. Vylepšenia fotografií pomocou režimu Gourmet poslúži tým, ktorí fotia jedlo - automaticky pri fotení jedál upraví teplotu farieb a štýl. Pre zaostrenie a získania snímku stačí jediný dotyk displeja. Vďaka detekcii úsmevu Smile Shutter zase telefón okamžite vytvorí snímku, akonáhle sa osoba usmeje. Samozrejmosťou je tiež užívateľské rozhranie Acer Liquid UI, telefón je určený pre všetkých, ktorí chcú objaviť skutočné výhody toho, že so sebou majú fotoaparát všade, kam sa vydajú.

Acer bude tiež ponúkať model Liquid Z530S osadený osemjadrovým procesorom, s 3 GB pamäte RAM a 32GB vnútorným úložiskom.

Liquid Z330 - Android pre každého

4,5 "model Z330 (rozmery 136 × 66,5 × 9,6 mm) je ideálnou voľbou pre toho, kto chce mať prvý smartphone alebo si chce zaobstarať skvelú zálohu k svojmu existujúcemu. Je osadený procesorom Qualcomm Snapdragon 210 (MS 8909) a skĺbia v sebe jednoduché ovládanie a kvalitný zvuk aj obraz. Užívatelia si s ním tak užijú toľko zábavy, koľko len môže smartphone poskytnúť bez toho, aby museli byť technicky zdatní. Telefón ponúkne 1 GB pamäte RAM, 8GB vnútorného úložiska, jednoduchý elegantný dizajn s jemnými krivkami, takže je radosť držať tento telefón v ruke. Acer Liquid Z330 používa Android 5.1. Poskytne tak možnosť výberu, aby vyhovel potrebám užívateľov.

FWVGA displej s širokými pozorovacími uhlami dopĺňa 5Mpx predný a 5Mpx zadný fotoaparát pre vytváranie skvelých snímok, a to aj v prípade amatérskeho fotografovania telefónom. Jednoduchosť používateľského rozhrania Acer Liquid UI (len u platformy Android) zabezpečia nonstop pôžitok od prvej chvíle, keď telefón dostanete do rúk. O pripojenie sa stará rozhranie LTE 4. kategórie, WiFi 802.11 b / g / na Bluetooth 4.0 EDR.

Model Z330 so systémom Android ponúka funkcie, ako je režim Gourmet, Favorite Shot a Bright Magic Selfie a umožňuje nájsť optimálne nastavenie pre každú príležitosť vďaka rýchlemu menu pre výber z režimov fotoaparátu. Telefón je tiež vybavený užívateľským rozhraním Acer Liquid UI, vďaka ktorému je ovládanie intuitívne a ľahko sa užívateľovi prispôsobí.

Ceny a dostupnosť

Modely Acer Liquid Z630 a Z530 budú v oblasti EMEA k dispozícii na konci septembra za ceny od 5 499 CZK, na konci októbra za ceny od 3 799 CZK.
Model Acer Liquid Z330 bude v oblasti EMEA k dispozícii na začiatku októbra za cenu od 2 999 CZK.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk