Nové smart hodinky Acer Leap Ware

Nové smart hodinky Acer Leap Ware

 

Nová elegantná metóda merania fitness hodnôt.

Spoločnosť Acer na globálnej tlačovej konferencii next@acer v New Yorku predstavila svoje chytré hodinky Leap Ware. Tieto elegantné hodinky rozširujú radu chytrých zariadení spoločnosti Acer, ktoré sa bez problémov integrujú do každodenného života, umožňujú používateľom dosahovať osobných fitness cieľov a zostať v kontakte s priateľmi a rodinou.

Vzhľadom k tomu, že sa tempo moderného života stáva čím ďalej hektickejšie, požadujú ľudia technológie, ktoré ich môžu udržať na správnej ceste a motivovaných pre dosiahnutie svojich cieľov. Nové chytré hodinky Acer Leap Ware sú navrhnuté tak, aby pomáhali ľuďom v tréningu, monitorovaní a zdieľaní, alebo im posielali pripomienky a upozornenia, keď ich potrebujú najviac.

MH Wang, generálny riaditeľ divízie Smart Device Products, IT Products Business spoločnosti Acer

Elegantný prístup k fitness

Chytré hodinky Leap Ware sa môžu pochváliť lešteným nerezovým kruhovým rámom s jednoduchým minimalistickým dizajnom. Hodia sa pre každodenné používanie a umožňujú používateľom využívať bohatú sadu welness a fitness funkcií. Hodinky sú vybavené čipsetom MediaTek MT2523 a biosenzorovým čipom MT2511. Vďaka rade senzorov s pokročilým algoritmami majú rôzne funkcie pre sledovanie fitness hodnôt ako tepová frekvencia, vytrvalosť, stres/únava a vystavenie UV paprskom. Taktiež sa môžu pochváliť až 5-dňovou výdržou na batérii.

Skonštruované tak aby vydržali nárazy aj poliatie vodou

Pri návrhu hodiniek Leap Ware bolo samozrejme myslené aj na ich odolnosť. Ich 42mm čelnú stranu chráni sklo Corning Gorilla Glass SR+, ktoré poskytuje vynikajúcu odolnosť proti poškriabaniu. Hodinky taktiež disponujú certifikáciou odolnosti proti vniknutiu vody IPX7, vďaka ktorej prežijú napríklad aj nečakanú prietrž mračien. Nechýba ani vstavané LED svetlo, ktoré sa rozsvieti stlačením tlačidla. Remienky hodiniek Leap Ware sú vymeniteľné a k dispozícii budú v modrom alebo hnedom farebnom prevedení. Sú však aj kompatibilné s akýmikoľvek remienkami pre hodinky o šírke 20mm.

Acer Leap Ware budú k dispozícii v treťom štvrťroku za cenu od 139€.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk