MoveCount – každý pohyb sa počíta

MoveCount – každý pohyb sa počíta

 

Rexona posúva motiváciu k pohybu a k zdravému životnému štýlu na novú úroveň. Nestará sa iba o ochranu pred potom a o pocit sviežosti, teraz pohyb priamo odmeňuje. Stačí si do smartfónu nainštalovať aplikáciu MoveCount, v ktorej získate za všetok čas strávený akýmkoľvek pohybom virtuálnu menu.  Za tú si následne budete môcť „kúpiť“ špeciálnu odmenu. Táto aplikácia jednoducho pohne s vašou lenivosťou.

 

Nemusíte hneď začať behať či chodiť pravidelne do fitka. Stačí aj krátka prechádzka, tanec alebo len cesta do práce. S MoveCount sa jednoducho každý pohyb počíta. Nazbierané „mince“ si potom môžete vymeniť za rôzne zaujímavé ceny, ako sú limitované edície športových tenisiek, športovú kameru GoPro Hero, kozmetické balíčky a mnohé ďalšie. Každý krok vás tak navyše posunie ku skvelým darčekom, avšak v prvom rade k aktívnejšiemu – a teda aj k zdravšiemu – životnému štýlu. Nová aplikácia je vhodná pre všetkých – ako pre športových nadšencov, tak aj pre notorických povaľačov, ktorí chcú svoje telo iba trochu rozhýbať.

Dôkazom sú aj známe osobnosti, ktoré už aplikácia MoveCount stihla nadchnúť. Do projektu sa zapojila napríklad úspešná slovenská tenistka Dominika Cibulková, či populárna speváčka Celeste Buckingham.

Viac informácií o aplikácii MoveCount nájdete na www.movecount.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk