E3 2018: EA predstavuje Command & Conquer novému veku, Rivals vyjde na mobilné telefóny

E3 2018: EA predstavuje Command & Conquer novému veku, Rivals vyjde na mobilné telefóny

 

Starí fanúšikovia odchádzajú a tí noví prichádzajú?

EA oživuje klasickú strategickú sériu Command & Conquer úplne novým titulom Rivals, ktorý nevyjde tak úplne na klasické platformy. S novým vekom patriacemu mobilnému hraniu sa Command & Conquer presúva na mobilné telefóny s iOS a Androidom.

Hra ponúkne boje 1v1 a bude plne prispôsobené mobilnému hraniu a ovládaniu. Ide o veľmi zjednodušený pohľad na klasické real-timeové stratégie s veľkým príklonom na okamžitú akciu. Užívatelia Androidu si môžu už teraz vyhľadať hru na Google Play, zaregistrovať sa pre pre-alpha testovanie a začať hrať.

Command & Conquer: Rivals ide o prvú hru série od Command & Conquer: Tiberium Alliances, ktoré vyšlo pre webové prehliadače roku 2012. Nuž, nevieme ako na presun obľúbenej strategickej série na mobilné telefóny zareagujú fanúšikovia pôvodnej série. Aj keď, keď už prežili aj tú prehliadačovú hru...

Po pozretí sa na komenty pod oficiálnym trailerom na YouTube už ale vieme, že sa im to, slušne povedané, dosť nepáči. A do čerta aj s tým. Nám sa to tiež páči asi tak ako akútny pocit na veľkú potrebu v diaľkovom autubuse.

CGI trailer

Gameplay ukážka predvedená počas E3

Zdroj: E3 2018

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk