Blizzard pracuje okrem Overwatch 2 aj na Overwatch Mobile
Fáma

Blizzard pracuje okrem Overwatch 2 aj na Overwatch Mobile

 

Žiadne prekvapenie.

Overwatch patrí medzi najúspešnejšie hry poslednej konzolovej generácie a preto sa vôbec nedivíme, že na dvojku sa tešia milióny hráčov. Pokračovania sa síce nedočkáme v tomto roku, no 2022 už vyzerá celkom realisticky. No podľa Richarda Lewisa z webu Dexerto nemusí prísť Overwatch 2 sám.

V novom podcaste totiž Lewis prezradil, že podľa jeho zdrojov by Overwatch 2 mal prísť na trh spolu s verziou hry Overwatch určenou pre smartfóny s názvom Overwatch Mobile. Tieto vydania by sa mali vzájomne podporiť a mali by prispieť k masívnemu nárastu popularity tejto značky. Lewis však tieto svoje tvrdenia nepodporil žiadnymi dôkazmi, no podľa vlastných slov má zdroje s dobrou reputáciou.

Zároveň však dodal, že takýto bol plán Blizzardu pred COVIDom a nakoľko ten mal masívny vplyv na komplexný vývoj hier a preto sa plány môžu zmeniť. Prinajhoršom však očakáva, že Overwatch Mobile by vyšiel o trochu neskôr ako Overwatch 2.

Kto sleduje dianie okolo Blizzardu tak asi nebude vôbec prekvapení. Blizzard totiž ešte v roku 2018 naznačil, že chce spraviť smartfónovú verziu hry z každej svojej veľkej značky a Overwatch je určite jeden z ideálnych kandidátov. Hlavne vzhľadom na popularitu smartfónových verzií hier ako PUBG či Fortnite. Verziu pre smartfóny údajne pripravuje aj EA pre hru Apex Legends. A o Diablo Immortal hádam netreba nikomu hovoriť.

Zdroj: TheGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk