Bude takto vyzerať Nintendo Switch Mini?

Bude takto vyzerať Nintendo Switch Mini?

 

Čína možno leakla vzhľadom novej verzie konzoly Nintendo Switch.

Už dlhšiu dobu sa špekuluje o tom, že Nintendo chystá dve nové verzie svojej hybridnej konzoly Switch. Prakticky sa to aj potvrdilo, keď Nintendo oznámilo akcionárom presun výroby dvoch nových konzol z Číny kvôli obchodnej vojne (elektronika vyrobená v Číne totiž podlieha 25% dani pri dovoze do USA). Podľa magazínu Wall Street Journal má prvá konzola priniesť lepší displej a rýchlejší procesor a druhá verzia Switchu by mala byť handheld alternatívou konzoly, ktorá bude lacnejšia.

Nintendo síce oznámilo, že na E3 nepredstaví žiaden nový hardvér, čo sa aj potvrdilo, no to nevyvracia informácie, že oboch nových verzií sa dočkáme ešte v tomto roku.

A vyzerá to tak, že možno niektoré Čínske obchody leakli to, ako bude táto lacnejšia verzia Switchu vyzerať. V ponuke mnohých obchodov sa totiž objavili rôzne ochranné obaly na Nintendo Switch Mini, ktoré dokonca ukazujú aj presný vzhľad tohto handheldu.

Z obrázku je zrejmé, že v tejto verzii Switchu budú pravdepodobne Joycony napevno pripevnené k displeju a odpadne pravdepodobne a možnosť zapojiť handheld do docku ako pri klasickom Switchi.

Samozrejme, mnoho fanúšikov Nintenda spochybňuje tento vzhľad a hodnotí ho ako podvrh, no na druhej strane, tých nových ochranných obalov a ďalšie príslušenstvo sa naraz objavilo celkom dosť na to, aby išlo o náhodu. 

Zdroj: TheWallStreetJournal/NeoGAF

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk