Apokalyptická strielačka Into the Dead 2 prichádza na Nintendo Switch

Apokalyptická strielačka Into the Dead 2 prichádza na Nintendo Switch

 

Vyzerá to tak, že apokalyptický svet je nekonečnou studňou inšpirácie mnohých herných titulov. Into the Dead 2 je ďalším staronovým prírastkom do tejto kategórie.

Ak máte v sebe ešte nejaké to víkendové promilečko, prípadne čítate nepozorne, tak vás hneď vyvedieme z omylu. Nie, Read Dead Redemption 2 nebolo ohlásené na Nintendo Switch. Ja sám som po preštudovaní názvu tohto prichádzajúceho herného titulu a rôznych art workov musel naštartovať svoje mozgové bunky a zamieriť svoju pozornosť tam, kde to je potrebné.

Možno ste sa už s názvom Into the Dead 2 niekde stretli. Vedzte, že túto hru si už nejaký ten piatok môžete zahrať na zariadeniach, podporujúcich operačný systém iOS alebo Android. Po obrovskom úspechu hry, určenej pre spomenuté platformy, sa vývojári zo spoločnosti PikPok, v spolupráci s vydavateľom Versus Evil, rozhodli priniesť túto hru aj na Nintendo Switch. Ku dnešnému dňu sa hra môže pochváliť viac ako 100 milónmi stiahnutí, čo je už celkom úctyhodné číslo.

V hre Into the Dead 2 budete čeliť hordám nemŕtvych, ktorí preveria vaše (nielen) strelecké schopnosti, vo viac ako 60-tich príbehovo ladených leveloch a 36-tich doplnkových vedľajších misiách. Aby ste mali šancu prežiť v tomto chaotickom svete, k dispozícii budete mať 25 unikátnych zbraní, pričom každá z nich bude mať svoje špecifické vlastnosti.

Ak by sa vám stále málilo, vaším dobrodružstvom vás môže sprevádzať až osem rôznych zvieracích spoločníkov, od mierumilovných psov, až po hladných tigrov, bažiacich po mäse zombíkov. Vašich spoločníkov si budete môcť levelovať a získavať im rôzne špeciálne schopnosti.

Ak máte radi spätnú hrateľnosť, tak vedzte, že Into the Dead 2 prináša hráčom až tri odlišné rozuzlenia príbehu, ktorých odhalenie je len na vás. Súčasťou hry budú v deň vydania aj licencované misie Ghostbusters a Night of The Living Dead.

Into the Dead 2 vychádza na Nintendo Switch dňa 25. októbra 2019. Cena je stanovená na 34.99 $, čo nie je práve najmenej, ak zoberieme do úvahy fakt, že hra je (zatiaľ) dostupná na App Store a Google Play zdarma.

Zdroj: thegg.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk