Skalperi vzali útokom Super Mario 3D All-Stars a hru predávajú za šialené ceny

Skalperi vzali útokom Super Mario 3D All-Stars a hru predávajú za šialené ceny

 

Nintendo, fakt si nevedelo, čo spôsobíš?

Ani netrvalo dlho a udialo sa to, čo všetci očakávali. Po tom čo Nintendo oficiálne (a dosť nezmyselne) prestalo predávať Super Mario 3D All-Stars, kolekciu pozostávajúcu z Super Mario 64, Super Mario Sunshine a Super Mario Galaxy, ktorá vznikla pri príležitosti 35. výročia značky, sa na rôznych "second hand" platformách ako eBay predáva za až neľudsky závratné sumy. Viď obrázok dole. Ľudia sa snažia využiť situáciu a hru predávajú doslova a dopísmena za niekoľko tisíc dolárov. Nateraz nemáme informácie o tom, či nejakú takú kópiu už niekto aj za takú cenu aj kúpil.

Aj keď nám to samozrejme môže byť jedno, za čo ľudia vyhadzujú svoje peniaze, tak predávať hru za 2500 dolárov, to už je aj na nás silná káva. Stačí avšak jediné, a to aby Nintendo vrátilo hru do obchodov. Týmto by sa skalperom kleplo po prstoch teda poriadne.

Na ProgamingShop sa ešte nechádza niekoľko kusov, čiže ak nechcete mínať tisíce na hru, ktorú už inde len tak nezoženiete, a zároveň po nej túžite, radšej si hru kúpte už teraz, keď ešte stále stojí len 40 eur.

Zdroj: Nintendo Life

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk