Režiséra Bayonetta 3 už otravujú špekulácie o existencii hry

Režiséra Bayonetta 3 už otravujú špekulácie o existencii hry

 

Na nové informácie sa čaká už veľmi dlho.

Tretí diel série Bayonetta bol ohlásený ešte v roku 2017, no momentálne prežíva podobný osud ako Metroid Prime 4. Hra sa totiž veľmi dlhú dobu nedočkala žiadnej aktualizácie vývoja a jediné čo vieme je to, že hra je vo vývoji. A zdá sa, že fanúšikom po absencii hry na E3 2021 už trochu dochádza trpezlivosť.

Lenže jedny nervy má aj režisér hry Hideki Kamija a zdá sa, že aj jemu už pretiekli a tak sa vyventiloval na sociálnej sieti Twitter.

„Rozumiem, prečo ľudia píšu „Rýchlo, vydajte nové informácie“ alebo „Ukážte nám niečo,“ ale nezodpovedné príspevky typu „Bol vývoj hry zastavený?“ alebo „Vyzerá to tak, že bola hra odložená,“ nie sú nič iné, ako nepríjemný odpad na sociálnych sieťach.“

Kamija dokonca označil užívateľa, ktorý naznačoval zastavenie vývoja hry ako „kuso baka,“ čo by sa dalo preložiť ako „zasraný idiot.“ Zdá sa, že podobné náznaky ho začínajú poriadne iritovať.

V priebehu roka Kamija v rozhovore pre web VGC prezradil, že rozhodnutia týkajúce sa vydávania nových informácií o hre Bayonetta 3 neležia v rukách štúdia Platinum Games, ale v rukách vydavateľa, ktorým je spoločnosť Nintendo. Fanúšikovia tak teda očividne klopú na nesprávne dvere.

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk