Nintendo: Ak vás nezaujíma OLED displej, tak si nechajte súčasný Switch

Nintendo: Ak vás nezaujíma OLED displej, tak si nechajte súčasný Switch

 

Žiadna výkonnostná výhoda.

Nintendo pred dvoma dňami oficiálne predstavila svetu svoju novú verziu Switch konzoly, ktorá dostala názov Switch OLED. Ak si však pozriete trailer, tak určite si všimnete, že pomer likov a dislikov je na pomery nového ohlásenia konzoly celkom netradičný.

Má to však jednoduché vysvetlenie. Už niekoľko mesiacov sa totiž hovorilo o tom, že s novou verziou Switch konzoly príde okrem OLED displeja aj výkonnostný upgrade a Nintendo tak prinesie svoju verziu konzol PlayStation 4 Pro a Xbox One X.

To sa však nestalo a Nintendo Switch OLED je vlastne...Nintendo Switch s novou obrazovkou a 50€ vyššou cenou. Vnútornosti konzoly sú teda totožné s predchádzajúcimi Switch modelmi a to vrátane Joycon ovládačov, ktoré sú náchylné na driftovanie.

Informácie o rovnakom výkone nového Switchu potvrdil marketingový manažér Nintendo of America JC Rodrigo. Po otázke fanúšika, či budú hry na Switch OLED fungovať lepšie odpovedal jednoducho: „Nie. To nie je jeho účel. Ak sa vám nepozdáva nový displej, tak pokojne zostaňte pri súčasnej verzii konzoly.“

To následne potvrdilo aj Nintendo cez hovorcu: „Nintendo Switch OLED nemá nový procesor alebo viac RAM oproti predchádzajúcim Switch modelom.“

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk