Členovia Spotify Family budú musieť platiť viac!

Členovia Spotify Family budú musieť platiť viac!

 

Spotify zvyšuje svoju cenu v rôznych regiónoch vrátane USA, Veľkej Británie a Európy.

Predplatitelia v USA nebudú zasiahnutí tak tvrdo ako ostatné regióny, pretože zvýšenie ceny bude iba pri rodinných plánoch. Používatelia Spotify vo Veľkej Británii a Európe však už začali dostávať e-maily o nových zmenách, ktoré údajne ovplyvňujú plány „Študent“ a „Duo“, nielen „Rodina“. „Single Spotify Premium“ zostáva rovnaký - pravdepodobná stratégia zameraná na priateľov, ktorí majú spoločné rodinné plány.

V USA sa rodinné plány zmenia z 15 USD na 16 USD mesačne. V Spojenom kráľovstve dôjde k nárastu výrazu „Student“ z 5 GBP na 6 GBP (7 USD až 8 USD); „Duo“, 13 GBP až 14 GBP (18 USD až 19 USD) mesačne. V ostatných európskych regiónoch dôjde k zvýšeniu cien najmenej o 1 EUR. Podobné zvýšenie cien bude mať vplyv na určité oblasti Ázie a Južnej Ameriky, aj keď tieto regióny ešte neboli zverejnené. Pred vznikom nových poplatkov bude mať odberateľ výpovednú lehotu jeden mesiac.

Taktiež je veľkou novinkou, že Facebook a Spotify sa spojili dokopy, aby používateľom týchto aplikácií zjednodušili život. Používatelia služby Spotify Premium budú teraz môcť objavovať a počúvať skladby a epizódy podcastov priamo z mobilnej aplikácie Facebook na telefónoch so systémom iOS a Android. Podobne si môžu tí, ktorí nemajú prémiový účet, vychutnať rovnaký zážitok v náhodnom režime, ale aj s reklamami.

 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk