Posledné kolo FIFA PRO League prichádza! Stav tabuľky sľubuje napínavé rozuzlenie základnej časti ligy

Posledné kolo FIFA PRO League prichádza! Stav tabuľky sľubuje napínavé rozuzlenie základnej časti ligy

 

Ktorí hráči nakoniec postúpia do play-off ? Sleduj spolu s nami posledné 9. kolo ligy.

Základná časť FIFA PRO League je takmer na konci. Zostáva pred nami iba posledné kolo, ktoré prichádza už 29.4. Následne súťaž prejde do play-off a finálovej časti. Poďme sa pozrieť, ako dopadli zápasy 8. kola a ktorí hráči majú najväčšie predpoklady na postup.

Hneď na úvod kola sme mali zápas týždňa, čo bol zaujímavý súboj medzi Huhnakom z Entropiqu a FCVP.cristym. Súboj priniesol vyrovnané zápasy s výsledkami 1:1 a 3:3, celkovo 4:4 a hráči si do tabuľky pripísali obaja po bode.

V druhom zápase sme mohli vidieť dohrávku 6. kola medzi SIG_Typci a CFTdelay_Revym. Revy po slabšom úvode v lige sa výsledkovo chytil, čo potvrdil aj v tomto zápase a to výsledkami 4:1 a 4:1, celkovo jednoznačne 8:2.

Po tomto zápase sme sa opäť vrátili do aktuálneho 8. kola zápasom medzi SIG FCMARTIN a CFTdelay_ROMANKKOM. V súboji, kde nebol výraznejší favorit, sa v prvom zápase zrodila remízová prestrelka a to s výsledkom 4:4. Rozhodol až druhý zápas, tiež s veľkým počtom gólov a to v pomere 5:1 pre Romankka, celkovo 9:5.

Po nich sa nám opäť predstavil CFTdelay_Revy proti RIIJKOVI z Entropiqu. V zápase bol určite favorit RIIJK a po remízovom zaváhaní cristyho sa mohol dostať na čelo tabuľky. To sa však vôbec nestalo a prekvapivo nebodoval. Výsledkami 4:3 a 2:5, celkovo 6:8 si 3 body pripisuje Revy.

Posledný zápas kola medzi sebou odohrali Slovan_Lumasa2 a ASTN.Doli97. Favoritom bol určite Lumasa, ktorý to aj potvrdil výsledkami 1:1 a 4:2, celkovo 5:3 a získava 3 body.

Na prvom mieste tabuľky teda máme FCVP.cristy, tesne za ním sa nachádza RIIJK s 1 bodovou stratou. Do play-off by postúpili aj FCST_Alex, CFTdelay_Revy, SIG_FCMARTIN a Huhnak. Avšak Huhnak má iba 1 bodový náskok pred CFTdelay_Romankko a Slovan_Lumasa2. Záverečné kolo teda môže ešte poriadne zamotať celkový stav bodov.

Sledujte veľké 7 zápasové 9. kolo už vo štvrtok od 17:30 na facebookovej fanpage, Twitch kanáli a sociálnych sieťach mediálnych partnerov.

Niké TOP 5 gólov týždňa:

Na víťaza zápasov FIFA PRO League si môžeš staviť na Niké – www.nike.sk! Nezabudni, že v Niké môžeš stávkovať bez rizika vďaka vstupnému bonusu 20€. Viac informácií o akcií a stávkové kurzy nájdeš tu.

Sledujte FIFA League aj na sociálnych sieťach:
Facebook 
Instagram

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk