Generation 134 – zima sa nečakane začala...

Ako to už býva, keď si človek povie, že o chvíľu príde jar a bude pohoda, tak našu milú krajinu zasype sneh po kolená. Všade zlé cesty, kolóny, nervózni ľudia... načo chodiť von, však? Sú aj lepšie veci, ktoré sa dajú robiť. Hrať videohry, rozobrať doma PC, či konzolu (ak nie je v záruke) a poriadne ju vyčistiť, atď. Však čo s načatým dňom?

 

Generation 129 - Back to school

V súčasnosti sú len tieto tri veci isté – nekonečná odvaha Ukrajincov v boji proti ruským okupantom, tak dlho avizovaný odchod SAS z koalície a nové číslo vášho časopisu GENERATION. Vzhľadom na to, že tu taktiež máme začiatok školského roka 2022/2023, neexistuje lepšia cesta, ako si tieto krušné chvíle spríjemniť lepšie než práve s novým číslom. Teda, možno existuje jedna lepšia, a teda do školy nejsť, ale to by sme vám určite neodporúčali.

 

Generation 127 - v redakcii sme chytili letnú náladu

Prišlo najteplejšie obdobie v roku a s ním sa potíme nielen my, ale aj naše stroje. Či už je to PC, PlayStation alebo Xbox, verte, že aj oni to cítia. U mňa to došlo do takého štádia, že som bol nútený vyčistiť a prepastovať notebook, povysávať playko a kúpiť vodné chladenie procesora na mojom PC. Keby sa dalo, prepastujem aj seba...

 

Generation 121 - Dekáda menom Generation

Rok sa zišiel s rokom a hľa, už tu máme január a s ním aj prvé číslo roku 2022. Už len to, že je to úplne prvé číslo nového roka, je dôvodom na oslavu, avšak viete, že je tu aj iný dôvod, a to pritom podstatne významnejší? Totižto toto číslo je špeciálne v tom, že ním oslavujeme okrúhle výročie časopisu Generation. Je to tak, Generation je tu pre vás už celých 10 rokov!

 

Ďalšie články...

  • 1
  • 2
 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk