Generation 109 - CyberPatch 2.077

Generation 109 - CyberPatch 2.077

 

Starý rok je za nami, pred nami (dúfame) svetlá budúcnosť. Rok 2020 bol vo veľa veciach iný, ako sme boli zvyknutí a zasiahlo to aj (herný) priemysel. Preto sa niektorí z nás musia hrať na starých konzolách, alebo majú trápne RTX 2000 series.

Tak, ako všade inde, aj u gamerov býva koniec roka takým zotrvačným obdobím, kedy dohrávame, čo sme nakúpili na jeseň. Veľa ľudí momentálne hrá Cyberpunk 2077. Fanúšikovia doslova dotlačili túto hru, aby vyšla... Či je to dobré, si prečítate v jednom z našich článkov v magazíne a okrem toho aj veľa recenzií na hardvér, ktorý ku koncu roka vychádzal jedna radosť.
Okrem toho v najnovšom čísle nájdete:

  • Recenzia The Pathless a Ride 4
  • Vyskúšali sme aj nový Demon´s Souls
  • Recenzie na Moto G9 Plus, či chladenie NZXT Kraken X73 RGB
  • A testovali sme GAGABYTE GeForce RTX 3060 Ti Eagle OC


Ako vidíte, koniec roka vie zamestnať aj počas korony a karantény. My z redakcie vám prajeme úspešný štart a následne aj celý nový rok 2021, ktorý dúfame už začne obracať kartu na tú svetlú stranu.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 109

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk