Humble Store spustil svoj veľký zimný výpredaj

Humble Store spustil svoj veľký zimný výpredaj

 

Naše peňaženky sa ešte nestihli poriadne spamätať z vianočných zliav na Steame a nová várka zliav na nás už čaká v zimnom výpredaji Humble Store. 

Okrem toho, že nám portál HumbleBundle ponúka rôzne týždňové či mesačné balíčky hier za skvelé ceny, ich obchod prináša párkrát do roka veľké výpredaje. Niektoré kúsky tam možno nájdete aj za lepšiu cenu, než ponúkal Steam vo svojich veľkých výpredajoch, a preto radíme otvárať túto stránku len na vlastné riziko.

Za zmienku stoja tituly ako Wolfenstein: The New Order, ktorý nájdete za 7.49€ , Skyrim: Legendary Edition za 7.49€, Dishonored Game of the Year Edition stojí 8.49€, Fallout: New Vegas smiešných 2.49€ alebo Life is Strange Season Pass za 11,38€. Spoločnosti ako Activision, Bethesda, Sega, alebo Capcom ponúkajú aj rôzne zľavnené balíčky. Všetky zľavy si môžete prezrieť na stránke Humble Store.

Na rozdiel od posledného zimného výpredaju na Steame, Humble Store ponúka špeciálne zľavy každý deň a preto sa oplatí tento obchod pravidelne sledovať. Svoju vytúženú hru v zľave si môžete uchmatnúť do 29. januára.

Zdroj: pcgamer.com, humblebundle.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk