Bude sa Battlefield 5 odohrávať počas prvej svetovej vojny?

Bude sa Battlefield 5 odohrávať počas prvej svetovej vojny?

 

Posledné roky je trendom zasadenie FPS akcií do moderných konfliktov, prípadne do vymyslených konfliktov blízkej budúcnosti. O tom, že hráči túžia po zmene a predovšetkým po návrate obdobia hier odohrávajúcich sa v prvej alebo druhej svetovej vojne, ukázal aj úspešný Battalion 1944. Zdá sa, že aj vývojári veľkých AAA titulov sa možno zamerajú práve na toto obdobie.

Štúdio DICE, ktoré stojí predovšetkým za multiplayerovou akciou Battlefield, zatiaľ tají akékoľvek detaily o chystanom pokračovaní. Prach však rozvíril švajčiarsky e-shop WOG.ch, ktorý ponúka v predobjednávke piate pokračovanie Battlefieldu s tým, že v popise uvádzajú, že pôjde o multiplayerovú taktickú akciu z obdobia prvej svetovej vojny!

Samozrejme takéto správy neznamenajú automaticky oficiálne informácie, no práve podobné načrtnutia sa niekedy ukážu ako pravdivé.

Navyše podľa e-shopu má byť hra vydaná 26. októbra 2016 na PC a na súčasnú generáciu konzol. Myslíte si, že by zasadenie do obdobia prvej svetovej vojny hre prospelo? Prípadne napíšte do komentárov čo si o celej situácii myslíte.

Zdroj: gamesradar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk