Bethesda pripravila pre fanúšikov Fallout 4 skutočne exkluzívnu edíciu Pip-Boya

Bethesda pripravila pre fanúšikov Fallout 4 skutočne exkluzívnu edíciu Pip-Boya

 

Za všetko hovoria čísla, ako napríklad iba 5000 vyrobených kusov, alebo cena stanovená na 350 dolárov. Deluxe Bluetooth edícia však prináša zaujímavé funkcie. 

Fallout 4 edícia, ktorá obsahovala aj tzv. Pip-Boya, sa v zahraničí predávala rýchlosťou blesku a bola takmer neustále vypredaná vo všetkých obchodoch. Bethesda predstavila novú, vylepšenú verziu s názvom Deluxe Bluetooth edition, ktorá bude dostupná iba v limitovanom počte 5000 kusov.

Na rozdiel od predošlej verzie, do tejto nezapojíte svoj telefón len tak. Ako už názov prezrádza, táto verzia má svoju vlastnú obrazovku a Pip-Boya môžete prepojiť so svojim telefónom (alebo tabletom) prostredníctvom bluetooth. Zariadenie vám následne umožní na ňom vykonávať viaceré úkony - môžete prostredníctvom neho volať, čítať textové správy alebo streamvať hudbu. Ak zariadenie neprepojíte s mobilom, stále ho môžete využívať ako budík.

Tento Pip-Boy však nijakým spôsobom nekomunikuje s hrou Fallout 4. Podľa tvorcov je však väčšina tlačidiel a ukazovateľov funkčná. Edícia obsahuje aj nabíjací podstavec, ktorý zároveň slúži aj ako reproduktor. Čo však táto edícia neobsahuje, je samotná hra Fallout 4. Ponúkaná bude za spomínaných 350 dolárov, avšak iba pre americký, austrálsky a kanadský trh. Fanúšikom tak zostáva iba veriť, že sa niekoľko kusov dostane aj k nám.

Zdroj: gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk