Bude Starfield novým dielom The Elder Scrolls odohrávajúcim sa vo vesmíre?

Bude Starfield novým dielom The Elder Scrolls odohrávajúcim sa vo vesmíre?

 

E3 2017 zdá sa otrasie základmi klasickými RPG sériami.

Web Everyeye.it uverejnil na Twitteri fotku baneru údajnej hry Starfield od Bethesdy, ktorá ma pýši značkou The Elder Scrolls, a ktorá by mala byť predstavená na E3 2017 o pár dní. Čaká nás teda sci-fi Skyrim? Starfield ale nie je meno, s ktorým sa stretávame prvýkrát. Už pred časom sa totiž na stránkach 4chan objavil leak spomínajúci túto hru ako pojítko medzi, a teraz si držte klobúky, medzi sériami Fallout a The Elder Scrolls.

Starfield má tieto zdanlivo absolútne odlišné hry spojiť dokopy tak, aby vysvitlo, že patria do jedného vesmíru. Zatiaľ čo Fallout by mal predstavovať minulosť univerza, Starfield pomyselný stred a The Elder Scrolls zase budúcnosť. Ale späť k Starfield. Hra má obsahovať otvorený sci-fi svet s cestovaním medzi planétami, hubmi a ešte hlbšiu sandboxovú hrateľnosť. Štýlovo má isť o typické RPG od Bethesdy, čiže atmosféru by to malo mať hustú. Ak sa to potvrdí, tak Starfield by mal otriasť základmi oboch sérií.

Ak ste šokovaní a možno už aj hľadáte niekde ľadovú vodu, aby ste sa schladili, uspokojíme vás informáciami z rovnakého zdroja. Pripravovať sa majú nové diely The Elder Scrolls, a teda piaty a šiesty, a tie by mali byť klasického fantasy strihu. Na E3 2017 sa budú diať veci!

Zdroj: Twitter, 4chan

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk