Alzur’s Legacy  je zaujímavo vyzerajúci Witcher fanfilm, ktorý potrebuje pomoc komunity

Alzur’s Legacy je zaujímavo vyzerajúci Witcher fanfilm, ktorý potrebuje pomoc komunity

 

Od fanúšikov Zaklínača pre fanúšikov Zaklínača.

Alzur’s Legacy - tak znie názov dobre vyzerajúceho zaklínačského fanfilmu od poľských fanúšikov tejto legendárnej knižnej (a teraz aj hernej) série. Odohráva sa niekoľko desiatok rokov po Rivskom pogrome, teda po posledných udalostiach záverečnej knihy románu.

S Geraltom sa pochopiteľne nestretneme, ale uvidíme veľa známych tvári - Lamberta, posledného zaklínača zo školy Vlka, Triss Ranuncul (alebo Merigold) a Merigolda (Dandeliona, Jaskiera). Títo traja budú spoločne čeliť neznámej a nebezpečnej čarodejnici, ktorá získala legendárny Alzurov almanach obsahujúci tajomstvá zaklínačských mutácií. Úlohu Geraltovho najlepšieho priateľa Merigolda (Jaskiera) si znovu zahrá Zbigniew Zamachowski, ktorý ho stvárnil už v známejšom poľskom seriály Wiedzmin z roku 2002.

Prvé zábery z filmu si môžete pozrieť vo videu nižšie. Film produkujú poľskí fanúšikovia zaklínača, ktorí však potrebujú pomoc s jeho dokončením. Veľká časť filmu je už hotová, no niektoré kľúčové scény stále chýbajú, vrátane veľkej bitky na Kaer Morhen. Pre toto potrebujú tvorcovia vybrať približne 15 000 dolárov. Ak vás teda tento fan film zaujal, podporte jeho produkciu na stránke IndieGoGo.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk