Bruce Straley, riaditeľ herných sérií Uncharted a The Last of Us, opúšťa Naughty Dog

Bruce Straley, riaditeľ herných sérií Uncharted a The Last of Us, opúšťa Naughty Dog

 

Po 18 rokoch skvelej práce prišiel čas na oddych. 

Ďalší veterán videhoerného priemyslu odchádza na zaslúžený oddych a opúšťa svoje domovské štúdio. Bruce Straley, riaditeľ herných sérií Uncharted a The Last of Us opúšťa štúdio Naughty Dog po neuveriteľných 18 rokoch skvelej práce. S fanúšikmi štúdia sa rozlúčil prostredníctvom blogu na webe Naughty Dog. 

"Bolo to najťažšie rozhodnutie moje kariéry. Naughty Dog je mojím domovom, mojou rodinou. Naučil som sa tak veľa počas spolupráce s týmto úžasným tímom ľudí. Avšak viesť 3 veľké a extrémne náročné projekty si vyžiadalo svoju daň. Počas dlhšej dovolenky mimo officu, som zistil, že sa začínam venovať iným veciam a to bolo pre mňa znakom, že je načase uzavrieť túto kapitolu môjho života a pohnúť sa ďalej."

Bruce Straley

Bruce sa ďalej poďakoval za skvelé roky svojho života všetkým kolegom a spolupracovníkom, no tiež naznačil, že odchod z Naughty Dog nie je koncom jeho kariéry vo videohernom priemysle. Nemá zatiaľ žiaden projekt, ktorý by chcel oznámiť verejnosti, ale teší sa na ten moment, keď príde s nejakým skvelým nápadom. 

Mne nezostáva na záver nič iné dodať, iba jedno veľké ďakujem za všetkých fanúšikov hier Uncharted a The Last of Us. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk