Tvorcovia Dark Souls a Sekiro údajne pracujú na novej hre s tvorcom Game of Thrones

Tvorcovia Dark Souls a Sekiro údajne pracujú na novej hre s tvorcom Game of Thrones

 

Šialená špekulácia, ktorá sa môže stať realitou.

Ešte v januári prezradili vývojári zo štúdia From Software, že popri dokončovacích prácach na Sekrio: Shadows Die Twice, ktorý vyšiel minulý týždeň pracujú na dvoch ďalších veľkých projektoch. Samozrejme, okamžite sa začalo špekulovať o tom, že jedným z týchto dvoch projektov je pokračovanie Playstation 4 exkluzivity Bloodborne a aj keď nevieme povedať, či ide o zbožné prianie alebo realitu, teraz sa skôr budeme venovať druhému projektu.

Dva nezávislé zdroje potvrdili, že na tejto hre spolupracuje štúdio s vydavateľom Bandai Namco. Tí vydávali všetky Dark Souls hry. Má ísť o plne open-world hru, kde budete mať nie len slobodu pohybu, ale aj slobodu výberu, ktorých nepriateľov chcete zdolať ako prvých. Podľa týchto informácií bude v hre niekoľko „kráľovstiev“ a vy si vyberiete kam chcete ísť. Líder každého kráľovstva má špecifický predmet alebo schopnosť, ktorá vám umožní dostať sa na miesta, na ktoré ste sa predtým dostať nemohli, čiže hra by mala obsahovať prvky metroidvanie.

Otáznikom však zostáva to, kedy hru uvidíme. Špekulácie naznačujú, že minimálne ohlásenia sa dočkáme počas tohtoročnej E3. A tá najväčšia bomba? Jedným z hlavných tvorcov príbehu je údajne spisovateľ Game of Thrones, George R.R. Martin.

Kombinácia týchto prvkov s faktom, že ide o tvorcov Souls série by mohla vytvoriť zaujímavý mix. Skôr ako na E3 2019 sa však ďalšie informácie pravdepodobne nedozvieme.

Zdroj: Twitter/Youtube/ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk