A Plague Tale: Innocence sa nám pripomína ďalším trailerom

A Plague Tale: Innocence sa nám pripomína ďalším trailerom

 

Očakávaná akčná survival adventúra, s názvom A Plague Tale: Innocence, nám predstavuje ďalší trailer, v ktorom poodhalí časť príbehu a ukáže nám nový gameplay.

Pre mnohých hráčov, medzi ktorých sa radím aj ja, je novinka od francúzskej spoločnosti Asobo Studios, čiernym koňom tohto roka. V najnovšom gameplay traileri sa dozvieme aj niečo málo z príbehu. Ako už určite viete, hlavnými postavami sú súrodenci Amicia a Hugo, ktorí budú vrhnutí do drsného sveta plného tmy, nepriateľov a obrovského množstva hladných krýs.

Aby toho nebolo málo, Amiciinho brata Huga medzitým napadne tajomná choroba, ktorej liek budete musieť nájsť práve vy. Trailer nám ukazuje, aká dôležitá bude pre prežitie, výroba rôznych predmetov a surovín, pričom hra kladie dôraz aj na alchýmiu. Dosť bolo slov, spomínané video si môžete pozrieť nižšie.

Pripomíname, že titul A Plague Tale: Innocence vychádza už 14. mája 2019. Dostupný bude na Xbox One, PlayStation 4 a PC. Menej zdatní angličtinári sa nemusia obávať, keďže hra bude obsahovať aj české titulky.

Zdroj: ign.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk