Pekné gesto Gearboxu: Fanúšikovi s rakovinou umožní hrať Borderlands 3 pred vydaním

Pekné gesto Gearboxu: Fanúšikovi s rakovinou umožní hrať Borderlands 3 pred vydaním

 

Príbeh, ktorý chytí za srdce.

Internetové komunity nie sú len miestom na ventilovanie frustrácie a na kritiku, ale aj miestom, kde sa ukazuje, aká silná dokáže byť komunita pri pomoci ostatným. Minulý mesiac sa na subreddite Borderlands objavila správa od užívateľa taurustrev, ktorý napísal, že jeho reálne meno je Trevor Eastman, má 26 rokov a bola mu diagnostikovaná rakovina žalúdka a pečene vo veľmi pokročilom štádiu, pričom doktori mu po diagnostike dali maximálne rok života (rakovinu mu diagnostikovali v júni 2018).

Vzhľadom na to, že nevie, či sa mu podarí dožiť sa vydania Borderlands 3 a pri fakte, že je veľkým fanúšikom série, sa snažil k štúdiu Gearbox dostať správu, či by mu nemohlo byť umožnené zahrať si hru ešte pred vydaním. Podobne to skúšal aj ohľadom pozretia filmu Avengers: Endgame, no tam nepochodil.

Správa sa tak dostala k veľkému množstvu fanúšikov Borderlands, ktorí začali bombardovať Gearbox a jeho šéfa, Randyho Pitchforda, aby bolo Trevorovi umožnené zahrať si hru skôr. Následne nastalo ticho až do nedele, kedy sa Trevor podelil o to, čo sa udialo.

Poďakoval sa užívateľom, ktorí mu pomohli dostať jeho správu a prosbu do štúdia Gearbox a prezradil, že zástupcovia vydavateľa Take 2 mu prisľúbili skorú kópiu hry, ktorá by sa k nemu mala dostať v priebehu mesiaca jún. Už len dúfajme, že sa mu podarí zvládnuť nasledujúce týždne, aby si ju mohol užiť.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk