Nenechajte si ujsť launch trailer na RPG soulovku Code Vein

Nenechajte si ujsť launch trailer na RPG soulovku Code Vein

 

S dátumom vydania akčného RPG herného titulu Code Vein, nám vydavateľ ponúka aj launch trailer, ktorý rozhodne stojí za pozretie.

Po svete pobehuje mnoho fanúšikov tzv. souls-like hier. Ak sa medzi nich radíte aj vy, zrejme ste už o tomto hernom počine niečo počuli. Code Vein pre nás ukuchtili vývojári zo spoločnosti BANDAI NAMCO Studios.

Tento herný titul vyzerá ako keby sa narodil Dark Souls a Devil May Cry, pričom jeho krstnou mamou by bola pani Anime. Na svoje si teda podľa môjho skromného názoru prídu fanúšikovia všetkých zmienených herných titulov, pričom Code Vein môžeme považovať za ďalšieho čierneho koňa tohtoročnej hernej nádielky (prvým je u mňa jednoznačne Greedfall).

Stephen Akana, Senior Global Brand Manager pre Bandai Namco Entertainment America, uviedol k tomuto ambicióznemu titulu nasledovné stanovisko:

„Code Vein v sebe kombinuje populárny žáner hier (die and try) so silným a podmanivým upírskym anime príbehom. Tím vývojárov do hry implementoval množstvo možností, ktoré majú za úlohu uľahčiť nováčikom v tomto žánri prispôsobiť sa náročnému gameplayu, zároveň však ponúka skúsenejším hráčom tohto žánru prepracovaný súbojový systém s množstvom možností.“

Dosť bolo rečí, pozrite si akčný a dynamický launch trailer, ktorý nám poodhalí niečo málo z príbehu a možno aj vás presvedčí o tom, že si táto hra vašu šancu zaslúži.

Code Vein si môžete zahrať od včera - 27. septembra 2019. Dostupný je pre PC (Steam), Xbox One a PlayStation 4.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk