Do Rainbow Six: Siege príde nová sezóna s názvom Shifting Tides

Do Rainbow Six: Siege príde nová sezóna s názvom Shifting Tides

 

A ďalší obsah je na ceste.

Ubisoft potvrdil chodbové reči o novej sezóne do Rainbow Six: Siege. Už je to štvrtá sezóna pre štvrtý rok, a prichádza s názvom Shifting Tides. Tak ako predchádzajúce sezóny, aj táto nám prinesie nových operátorov. Na výber budete mať jedného útočníka a jedného obrancu. Útočník sa bude volať Kali (nejde o slovenského interpreta:D), a druhý ponesie meno Wamai.

Kali bude úplne prvý operátor v hre, ktorý ponesie sniperku s názvom CSRX 300. Ide o sniperku s naozaj veľkou prieraznosťou a jednou ranou dokáže prejsť cez viac otvoriteľných stien, cez viac nepriateľov, a dokáže hráča zabiť na jednu ranu. Na zbrani bude optika, ktorú si môžete prepínať medzi 5 a 12 násobným priblížením. Jej špeciálnou schopnosťou bude niečo ako podvesný granátomet, a dokáže s ním preraziť stenu, aj tú opevnenú a zničiť všetky zariadenia v jej rozsahu, ako napríklad banditove batérie. Je to taký mix Ash a Thatchera.

Wamai neprináša nič prelomové v oblasti zbraní, ale jeho špeciálna schopnosť vyzerá byť jednou z najzaujímavejších v hre. Bude niesť názov Mag-NET, pričom ide o malé pasce ktoré zachytávajú granáty. Viem, ako prvé Vás napadne že už Jager s tým prišiel dávno, ale toto je niečo úplne iné. Takže Mag-NET neničí len granáty, ale aj Capitaove šípy, Ashine prierazné strely a kopu iného. Každý magnet môžete použiť iba na jeden granát, ale pozor, granáty sa nezničia a po pritiahnutí vybuchnú. Wamai je prvým DLC obrancom, ktorý môže niesť útočnú pušku Aug A2, ale bez zameriavania ACOG.

Bohužiaľ to tak vyzerá že novej mapy sa nedočkáme, ale Ubisoft nám prerobil jednu zo starých s názvom Theme Park. Na videu dole si môžete pozrieť všetky pripravované veci v akcií.

Zdroj: GAMESPOT

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk