Ďalší streamer s tučným kontom sa vrátil: Shroud je opäť na Twitchi

Ďalší streamer s tučným kontom sa vrátil: Shroud je opäť na Twitchi

 

Milióny a ďalšia exkluzívna zmluva.

Po Ninjovi sa na scénu vracia aj ďalší populárny streamer Shroud. Čo majú títo dvaja spoločné? Obaja podpísali v minulom roku exkluzívnu zmluvu s Microsoftom a svoje streamovacie kariéry presunuli exkluzívne na platformu Mixer.

Lenže vzhľadom na to, že Microsoft Mixer v júli zrušil, tak oboch týchto streamerov uvoľnil z pod kontraktov a nakoľko nepriali ponuku, aby tieto kontrakty prebrala spoločnosť Facebook, tak im museli vyplatiť zostávajúce sumy. V prípade Shrouda ide údajne o sumu 10 miliónov dolárov.

Shroud tak po necelom mesiaci od ukončenia fungovania Mixeru ohlásil cez Twitter návrat na platformu Twitch a podľa dostupných informácií rovno so službou uzatvoril exkluzívnu dohodu, za ktorú určite zinkasuje nemalú sumu: „Som nadšený, že sa môžem vrátiť na Twitch a k streamovaniu. Twitch je miesto, kde som prvý krát premenil svoju vášeň zo streamovania v úspešnú kariéru, za čo vďačím svojim verným divákom. Keď som preskúmaval možnosti, uvedomil som si, že neexistuje lepšie miesto na kontakt s divákmi ako Twitch a že služba má najvernejších a najlepších fanúšikov na svete. Taktiež by som rád oznámil, že sa vraciam s novým logom a novým výzorom, ktorý sa fanúšikom určite zapáči.“

A jeho prvý stream skončil veľkým úspechom. Pritiahol priemerne 223 tisíc divákov a počas "peaku" dosiahol dokonca 516 tisíc divákov. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk