Facebook prichádza s aplikáciou zoznamky

Facebook prichádza s aplikáciou zoznamky

 

Sparked je aplikácia, ktorá má pomôcť ľuďom nájsť vytúženú lásku.

Tím New Product Experimentation vytvorilo zoznamovaciu aplikáciu s názvom Sparked. nemá žiadne verejné profily. Pri jej používaní nepotrebujete swajpovať alebo sa hrabať v nekonečných súkromných správach. Aplikácia je zadarmo pre všetkých.

Používatelia sa môžu k aplikácii pripojiť pomocou svojich profilov na Facebooku. Vyžaduje sa od nich podpis dohody, ktorá má vytvoriť „pozitívny zoznamovací zážitok“. Hľadači lásky potom môžu poskytnúť informácie o svojom veku, polohe a preferenciách pri zoznamovaní sa a potom sú zaradení do čakacieho zoznamu.

Namiesto spominaného swajpovania sa použivatelia stretnú pri krátkom 4-minútovom live videu, v ktorom sa môžu zoznámiť. Ak sa rozhodnú pokračovať aplikácia je vyzve na 10-minútové rande. Ak sa aj po tomto rande používatelia rozhodnú pokračovať, aplikácia ich vyzve na výmenu kontaktov. 

The Verge tvrdí že Sparked bude zatiaľ možné používať iba v prehliadači. Zatiaľ je v experimentálnej fáze a nie je možné ju otvoriť. 

Facebook rozšíril svoje možnosti zoznámiť sa prostredníctvom služby Facebook Dating, ktorá umožňuje ľuďom vytvoriť si profil na zoznámenie pomocou svojich aplikácií pre iOS a Android. Spoločnosť tiež vyvinula novú chatovaciu aplikáciu s názvom „Hotline“, ktorá je akýmsi crossoverom medzi Clubhouse a Instagram Live.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk