Konami zrušilo svoju účasť na E3 2021, no pracuje na „kľúčových projektoch“

Konami zrušilo svoju účasť na E3 2021, no pracuje na „kľúčových projektoch“

 

Prvý odpadlík.

E3 2021 je už oficiálne potvrdená. Chystajú sa prezentácie a dni plné nových hier. A podporu podujatiu vyjadruje čoraz viac herných spoločností a tých, ktorí sa nezúčastnia je už celkom málo (napríklad Sony a EA). Teraz k nim však pribudol jeden odpadlík.

Japonská spoločnosť Konami totiž oznámila, že napriek tomu, že sa pôvodne plánovali zúčastniť E3 2021 z týchto plánov nakoniec zišlo a E3 tak bude bez tohto vydavateľa. Podľa vlastných slov jednoducho nie sú pripravení na to, aby odprezentovali svoje projekty, no spoločnosť jedným dychom dodala, že má vo vývoji niekoľko kľúčových projektov a naďalej sú podporovateľom ESA.

Ohlásenia, ktoré boli pôvodne plánované na E3 2021 tak budú predstavené neskôr.

A aké ohlásenia to sú? To s určitosťou povedať nevieme, no okolo Konami je v posledných mesiacoch celkom dosť ruchu. Objavili sa totiž viaceré správy od interných zdrojov, že Konami je ochotné poskytnúť svoje herné značky na licencovanie a to vrátane značiek ako Metal Gear Solid, Castlevania či Silent Hill. A dabingový herec Solid Snakea tiež v posledných dňoch niečo počul...

Zdroj: Konami

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk