Súdne pojednávanie Apple vs. Epic Games sa začalo deťmi, ktoré kričali, aby im vrátili Fortnite

Súdne pojednávanie Apple vs. Epic Games sa začalo deťmi, ktoré kričali, aby im vrátili Fortnite

 

Omylom...

Včera sa začalo súdne pojednávanie medzi spoločnosťami Apple a Epic Games, kde sa rozhodne o tom, či má Apple právo blokovať vydávanie aplikácií na iOS, ktoré nevyužívajú na distribúcii App Store a ktoré nepoužívajú na platby Apple Pay. Ide teda o prípad, ktorý môže mať obrovský dosah na budúcnosť distribúcie obsahu v obchodoch.

Jeho začiatok však bol celkom vtipný. Aj napriek tomu, že pojednávanie je za osobnej prítomnosti oboch strán, tak všetci majú pripnuté mikrofóny a záznam z podujatia je teda verejne dostupný.

Niekto v súdnej sieni však zabudol v konferenčnom hovore stíšiť divákov a namiesto začiatku pojednávania sme tak boli svedkami detí, ktoré počas úvodných 20 minút vykrikovali, aby sa Fortnite vrátil na App Store.

Celkovo vyše 200 ľudí nechalo odkaz, pričom zaznelo tradičné „Free Fortnite,“ nasledovalo „bring back Fortnite on mobile plese judge,“ cez reklamy na svoje Youtube kanály až po púšťanie hudby od Travisa Scotta. Jeden z volajúcich dokonca ponúkol orálny sex za to, že sa Fortnite vráti na App Store. Sme si istý, že prítomných táto ponuka zaujala.

Prítomným sa po tejto dobe podarilo zablokovať hlasy v konferenčnom hovore a po 15 minútach mohol súd pokračovať.

Tento prípad každopádne odhalil viacero zaujímavostí o ktorých sme vás dnes informovali

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk