Aké boli najpopulárnejšie hry počas E3 2021 a Summer Game Fest?

Aké boli najpopulárnejšie hry počas E3 2021 a Summer Game Fest?

 

Teda, podľa služby Youtube.

E3 je už nejaký ten deň za nami a tak nastal čas na rekapituláciu. Oficiálne hlasovanie o najočakávanejšiu hru a najlepšiu prezentáciu máme už za sebou a tak teraz nastal čas na tak trochu neoficiálny rebríček popularity jednotlivých hier.

A určite relevantnou metrikou záujmu hráčov je služba Youtube a sledovanosť jednotlivých trailerov a ukážok z hrania na tejto službe. A aj keď počet vzhliadnutí každou sekundou rastie, tak už teraz sa dá určiť neoficiálny víťaz rebríčka popularity.

A ním sa stala očakávaná hra od štúdia From Software Elden Ring, ktorá sa nám ukázala počas podujatia Summer Game Fest Kickoff Live. Počet vzhliadnutí prekročil 10 miliónov naprieč niekoľkými uploadmi tohto traileru.

Ďalšou extrémne populárnou hrou na Youtube bol Battlefield 2042 a to sa vzhľadom na obmedzenie E3 2021 a Summer Game Fest obdobia berie do úvahy iba gameplay trailer, ktorý sme mohli vidieť na Xbox + Bethesda Showcase.

Treťou hrou v rebríčku popularity je chystaná hra Ubisoftu Avatar: Frontiers of Pandora, ktorá naprieč rôznymi uploadmi nazbierala viac ako 8 miliónov vzhliadnutí.

Štvrtou v poradí je očakávaná RPG hra od Bethesdy Starfield.

TOP 5 uzatvára pokračovanie Breath of the Wild.

Veľmi populárnymi hrami na platforme Youtube boli aj S.T.A.L.K.E.R. 2...

...Riders Republic...

...a Forza Horizon 5

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk