Ukáže nám EA Dead Space? A čo Battlefield 2042? Začína sa EA Play Live 2021

Ukáže nám EA Dead Space? A čo Battlefield 2042? Začína sa EA Play Live 2021

 

Čo si prichystalo EA?

Electronic Arts odignoroval E3 2021 a namiesto toho naplánoval svoje vlastné podujatie s názvom EA Play Live, ktoré sa koná koncom júla. Ak ste teda fanúšikom tohto vydavateľa, alebo aspoň jeho hier, tak dnes od 19:00 sa dozvieme, čo od tejto spoločnosti môžeme očakávať v najbližších mesiacoch.

Čo uvidíme?

Battlefield 2042

EA plánovalo prekvapenie v podobe módu Battlefield Portal, no to trochu pokazil web The Gamer, takže nech sa páči – kochajte sa.

Apex Legends

Desiata sezóna sa blíži, takže asi nemá zmysel, aby tam Apex Legends nebol. Včera sme sa dočkali teaseru novej postavy a čakáme plné odhalenie.

Športové hry

EA a športové hry. Nerozlučná dvojka. Minimálne série FIFA a Madden určite očakávame a keď sa pošťastí, tak uvidíme aj NHL (na PC?).

Čo pravdepodobne uvidíme?

Dead Space

O remaku prvej Dead Space hry sa hovorí už veľmi dlho. Zdá sa, že v EA Motive sa varí práve tento projekt a čakáme teda jeho oficiálne potvrdenie. Či sa ho však dočkáme, je otázne.

The Sims 4?

Sims 4 je naďalej dojnou kravou EA, ktorú vydavateľ zahŕňa neustálou láskou (rozumej DLC obsahom) a čakáme že aj teraz nás vydavateľ obšťastní niečím novým.

Čo určite neuvidíme

BioWare

Kanadské štúdio je v móde „hlavy dole“ a pracuje na Dragon Age a Mass Effect hrách. A aj oficiálne potvrdili, že ich na EA Play Live neuvidíme.

Battlefront III a Jedi Fallen Order 2

EA potvrdilo, že neuvidíme žiadne nové Star Wars hry a tak ani žiaden Battlefront a Jedi Fallen Order 2. Battlefront III vzhľadom na prítomnosť Battlefield 2042 ani nedáva zmysel prezentovať, no na Jedi Fallen Order 2 už nastal ten čas.

Need for Speed

Vývoj Need for Speed hry bol odložený, pretože Criterion Games pomáha DICE s dokončením Battlefield 2042. Tak snáď na budúci rok. 

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk