Počas Opening Night Live na Gamescome uvidíme 30 hier

Počas Opening Night Live na Gamescome uvidíme 30 hier

 

Nové ohlásenia a aj ukážky už ohlásených hier.

Producent a moderátor Geoff Keighly postupne odkrýva pokrievku nad svojim chystaným podujatím Opening Night Live, ktoré oficiálne odštartuje digitálny Gamescom 2021 už 25. augusta od 20:00 nášho času. A zdá sa, že sa opäť môžeme tešiť na poriadnu porciu hier.

Keighley totiž prezradil, že počas dvojhodinového podujatia sa nám ukážu tri desiatky hier naprieč herným priemyslom: „Komunita sa môže tešiť na nové herné odhalenia, aktualizácie tých najočakávanejších hier a ďalšie prekvapenia vrátane hostí na javisku a to všetko bude streamované pre všetkých fanúšikov na svete.“ Podujatie bude uvádzať Geoff Keightly a Natascha Becker z GameStar.

Ešte pred samotným začiatkom Opening Night Live nás čaká 30-minútová pre-show.

Účasť na Gamescome potvrdili veľkí vydavatelia vrátane 505 Games, Activision, Aerosoft, Assemble Entertainment, Astragon Entertainment, Bandai Namco, Bethesda, Electronic Arts, Gamevil Com2us Europe, Headup, Indie Arena Booth, Koch Media, NExT Studios (Tencent Games), Sega Europe, Team17, Thunderful Games, Ubisoft, Wargaming a Xboxu, no nie je zrejmé, či to znamená aj automatickú účasť na podujatí Opening Night Live.

Ďalším očakávaným podujatím Gamescom týždňa bude Awesome Indies podujatie, ktoré nám 26. augusta od 20:30 ukáže počas 90-minútovej prezentácie 40 rôznych indie hier.

A taktiež netreba zabúdať ani na prezentáciu Microsoftu, ktorá je naplánovaná na 24. augusta od 19:00 nášho času.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk