Už dnes štartuje Gamescom, kde uvidíme novú Saints Row hru, Call of Duty, Death Stranding a ďalších

Už dnes štartuje Gamescom, kde uvidíme novú Saints Row hru, Call of Duty, Death Stranding a ďalších

 

Opening Night Live začína.

Kvôli pandémii COVID-19 bude aj v tomto roku Gamescom iba v digitálnej podobe, no ani to nám nezabráni v tom, aby sme sa dočkali nádielky nových herných ohlásení, ktoré si opäť zobral pod záštitu známy producent Geoff Keighley cez svoje podujatie Opening Night Live.

To sa začne už dnes od 20:00 nášho času s polhodinovou pre-show.

Keighley sľubuje 30 hier počas dvoch hodín podujatia, pričom v tomto počte sú zahrnuté úplne nové a ešte neohlásené hry a taktiež aj tie už ohlásené. A aj čo sa veľkosti hier týka, tak sa dočkáme tých veľkých ale aj tých malých indie hier.

Účasť prisľúbili Amazon Games, Bandai Namco, Deep Silver, Devolver, Dotemu, Frontier, Mediatonic, PlayStation, Sega, Warn Bros. Games, Ubisoft, Xbox Game Studios a ďalší.

Na podujatí by sme sa mali dočkať prvého pohľadu na hrateľnosť Call of Duty: Vanguard, ďalšieho pohľadu na Death Stranding: Director’s Cut, Far Cry 6 a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga a taktiež aj predstavenia reštartu série Saints Row. Taktiež by sme sa mali dočkať odhalenia dátumu vydania Halo Infinite a ďalších odhalení.

Zdroj: Twitter

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk