EA plánuje návrat série Fight Night

EA plánuje návrat série Fight Night

 

Najprv však niečo iné.

Séria Fight Night je športovou sériou EA, ktorá sa venovala boxu. Bohužiaľ jej klesajúca popularita zabezpečila, že naposledy sme sa v roku 2011 dočkali hry Fight Night Champion a odvtedy čerpá séria nútenú dovolenku a EA ju viac-menej nahradilo sériou UFC.

To sa však už pravdepodobne zmení. Známy insider Tom Henderson totiž prezradil, že EA má v plánoch nový projekt s označením Moneyball a za týmto názvom sa skrýva práve reštart tejto série. Bohužiaľ, tu však musíme jedným dychom prezradiť aj tie menej príjemné správy.

Aj keď EA plánuje znovuzrodenie Fight Night, tak hry sa tak skoro nedočkáme. Vývoj Moneyball projektu sa síce začal, no bol prerušený, aby sa štúdio mohlo sústrediť na UFC 5. Až po vydaní tejto hry sa vývojárske sily preskupia a pustia sa do vývoja nového Fight Night. To však znamená, že do vydania zostáva ešte niekoľko rokov.

V internom emaily EA toto rozhodnutie odôvodnilo: „Chceme eliminovať to, že sa členovia vedenia projektov musia sústreďovať na viac projektov naraz. Namiesto toho sa budú venovať vývoju UFC 5 v čo najlepšej možnej kvalite.“

To dáva zmysel...

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk