EA chystá júl plný herných ohlásení

EA chystá júl plný herných ohlásení

 

Hry, hry a hry.

EA už dávnejšie ohlásilo, že na tento rok neplánuje veľkú hernú prezentáciu a namiesto toho ukáže svoje pripravované hry „vtedy, keď budú pripravené.“ A asi peknou náhodou sa stalo, že minimálne tri hry od tohto vydavateľstva.

A tými hrami by mali byť reštart série skate., nová hra zo série Need for Speed a samozrejme aj futbalová séria FIFA 23.

Čo sa týka novej skate. hry, tak podľa Tom Hendersona, ktorý o týchto odhaleniach informoval je hra v celkom pokročilom štádiu vývoja a preto by sme sa pri predstavení mohli dočkať aj priamych záberov z hrania. Dátum vydania však zatiaľ známy nie je, no možno sa dočkáme aj toho. K odhaleniu tejto hry by malo dôjsť v prvej polovici júla.

Ďalšou predstavenou hrou by mal byť nový Need for Speed. Ten má byť údajne „o dosť iný“ ako predchádzajúce hry zo série a podľa insidera Jeffa Grubba nabrala séria novou hrou „štylizovaný vizuál“ s anime elementmi. Podľa Hendersona je vizuál postáv podobný tomu v seriáli The Boondocks. Henderson taktiež prezradil, že hra by sa mohla volať Need for Speed: Unbound, no túto informáciu sa mu nepodarilo overiť z viacerých zdrojov. Hru očakávame v priebehu tohto roka na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5 a vyvíjajú ju štúdiá Criterion a Codemasters.

Poslednou odhalenou hrou v júli by mala byť posledná edícia futbalovej série FIFA. Posledná preto, lebo EA končí s oficiálnou licenciou na značku FIFA a od budúceho roka sa ich futbal bude volať EA Sports FC. Podľa Hendersona prinesie FIFA 23 väčší dôraz na ženské ligy, cross-play (ten príde po vydaní), svetový šampionát a to v štandardnom balíčku za cenu plnej AAA hry.

Zdroj: Exputer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk