The Game Awards sa blíži a tak sa začínajú objavovať prvé „zaručené“ leaky

The Game Awards sa blíži a tak sa začínajú objavovať prvé „zaručené“ leaky

 

Ako inak...

The Game Awards má šancu stať sa na najväčšou hernou prezentáciou v roku 2022. Jednak preto, že Sony rok 2022 z tohto hľadiska kompletne odignorovalo a zároveň preto, že The Game Awards má históriu veľkých herných ohlásení. Všetko dôležité je však zatiaľ stále tajomstvom...

...alebo nie? Ťažko povedať. Podobne ako minulý rok a aj rok predtým, tak aj teraz sa začínajú tesne pred prezentáciou objavovať „zaručené“ leaky, ktoré na jednoduchej grafike ukazujú niektoré hry, ktoré by sme mali počas prezentácie vidieť. A presne to sa udialo aj teraz. Úprimne o pravosti tohto leaku výrazne pochybujeme, no na druhej strane asi nezaškodí, keď sa oň podelíme.

Podľa tohto leaku by sme sa na podujatí mali dočkať predstavenia DLC pre Elden Ring, odhalenia Death Stranding Part II, hry Aliens Prometheus, trailerov na hry ako Hogwarts Legacy, Dead Space, Forspoken, Wo Long: Fallen Dynasty, PC portu Returnal a mohli by sme sa dočkať aj dátumov vydania hier ako Redfall, Avatar: Frontiers of Pandora, Hellblade II, Dragon Age: Dreadwolf, Star Wars Jedi: Survivor a Final Fantasy XVI.

Nebudeme sa tváriť, že neexistuje veľká šanca, že mnoho z týchto hier sa na The Game Awards naozaj objaví. Pravosť leaku to však určite nepotvrdzuje.

The Game Awards sa začne 9. decembra od 1:30 nášho času.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk