Summer Game Fest sa vracia v roku 2023 a jeho načasovanie nie je vôbec náhodné

Summer Game Fest sa vracia v roku 2023 a jeho načasovanie nie je vôbec náhodné

 

Tentokrát už aj s konkurenciou.

Producent Geoff Keighley oznámil dátum svojho letného herného podujatia s názvom Summer Game Fest. V roku 2023 sa môžeme tešiť na odhaľovanie nových hier už 8. júna, kedy sa podujatie odštartuje hernou prezentáciou. Tej sa bude dať zúčastniť aj osobne a to v YouTube Theater v Hollywood Parku v Inglewoode.

Počas podujatia môžeme očakávať „svetové premiéry, živé hrateľné demá a ohlásenia“ a podľa Keighleyho pôjde o „celosvetovú oslavu toho, čo nás čaká vo svete videohier.“

Načasovanie však nie je vôbec náhodné. Na rozdiel od roku 2022, kedy mal Keighley takpovediac voľné pole sa totiž na budúci rok vráti výstava E3 s ktorou tak bude musieť Keighley priamo súperiť. Preto sa Summer Game Fest udeje menej ako týždeň pred E3 2023 (tá je naplánovaná od 13. do 16. júna).

„Za posledné tri roky si Summer Game Fest prostredníctvom našich digitálnych podujatí vypestoval neuveriteľnú komunitu po celom svete a sme nadšení, že v roku 2023 môžeme pozvať tisíce fanúšikov, aby prvýkrát zažili SGF osobne," povedal Geoff Keighley.

„V súlade s tradíciou budeme mať množstvo vzrušujúcich oznámení od vývojárov, ktorí posúvajú herný priemysel vpred, a opäť vyzdvihneme ďalšie digitálne podujatia vydavateľov, ukážky a ďalšie prekvapenia, ktoré oznámime v nasledujúcich mesiacoch.“

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk