Zack Snyder sa údajne podieľa na vývoji Rebel Moon RPG hry

Zack Snyder sa údajne podieľa na vývoji Rebel Moon RPG hry

 

Návrat k hrám?

Producent a režisér Zack Snyder, ktorý sa v posledných rokoch venoval hlavne filmom zo sveta DC prezradil počas The Nerd Circle podcastu, že sa podieľa na vývoji RPG hry zasadenej do sveta Rebel Moon a ktorá je „neskutočne veľká.“

„Jediná vec, ktorá ma naozaj baví, a ani neviem, či o tom mám hovoriť, ale viete, táto RPG hra, ktorú robíme, je doslova šialená. Taká pohlcujúca, taká intenzívna a taká obrovská. Rozprávali sme sa o tom, ako tú hru urobíme, a jednoducho sme si povedali, poďme.“

Poviem len toľko, že mi to bolo ponúknuté, pretože som vždy chcel robiť RPG, a oni povedali: "Môžeme to urobiť v tomto rozsahu, alebo to môžeme urobiť v šialenom rozsahu. A ja som povedal: "Šialený rozsah!".  Povedali: "Povedzte nám všetko o vesmíre, čo sa deje" a ja som povedal: "Fajn, rád to urobím, poďme do toho naplno". Bude to kompletne zrealizovaný vesmír a bude to naozaj zábava.“ (1:08:20 vo videu nižšie)

Snyder však neprezradil ani názov štúdia a ani ďalšie podrobnosti o tomto hernom projekte vrátane predpokladaného času vydania. Rebel Moon je chystaný film Snydera, ktorého by sme sa mali dočkať v decembri na Netflixe. Podľa Snydera ide o evolúciu Star Wars projektu, ktorý Snyder poslal spoločnosti Disney, no Disney tento návrh odmietlo. Film je zasadený do mierumilovnej kolónie na kraji galaxie, ktorá je ohrozovaná tyranským regentom menom Balisarius.

Snyderovi nie je herný priemysel až tak cudzí. Ešte v roku 2008 uzavrel Snyder trojročnú zmluvu s vydavateľstvom Electronic Arts na vytvorenie herného projektu, no z tejto spolupráce nakoniec nevzniklo nič.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk